Záver roka sa blíži. Vyberajte alebo si dajte vyrobiť firemné darčeky pre svojich obchodných partnerov

Ani sa nenazdáme a o pár týždňov tu máme Vianoce a koniec roka. Každý z nás v tomto období prirodzene bilancuje a inak to nie je ani u firiem. V závere roka firmy hodnotia ako sa im darilo, v čom sa im darilo, alebo naopak v čom sa im nedarilo.

Ak podnikáte, nezabúdajte, že je potrebné poďakovať sa obchodným partnerom za spoluprácu počas celého roka. Aj malá pozornosť dokáže vašich obchodných partnerov potešiť a utvrdia sa v tom, že spolupráca s vami bola tým správnym rozhodnutím.

Aké firemné darčeky si ale pre svojich obchodných partnerov zaobstarať? Ponúkame vám zopár tipov.

Tričká s vlastnou potlačou

Výroba tričiek nie je náročná, ak máte k tomu potrebnú techniku. Najideálnejšia je sieťotlač, ktorá zaručí dlhú životnosť potlače a stálofarebnosť.

Svojich obchodných partnerov môžete potešiť tričkami s vlastnou potlačou. Môže to byť logo vašej firmy, poprípade môžete vybrať akýkoľvek obrázok ktorý by vás zaujal a chceli by ste ním potlačiť tričká, ktoré následne podarujete obchodných partnerom.

Ako potlač môžete zvoliť aj ľubovoľný nápis, napríklad motto vašej firmy.

Plátené tašky s potlačou

Okrem tričiek vás môže zaujať aj potlač tašiek, konkrétne potlač plátených tašiek. Práve plátené tašky patria k najčastejšie vyberaným reklamným predmetom, ktoré si firmy vyberajú. Môžete ich dokonca použiť aj ako obal rôznych výrobkov. Poprípade môžete reklamné tričko pre obchodných partnerov zabaliť do plátenej tašky s originálnou potlačou, ktorú ste si sami zvolili.

Personalizovaná bonboniéra

Personalizovaná bonboniéra patrí tiež medzi dobré tipy na firemné darčeky. Keďže sú personalizované, obchodný partner bude vedieť, že tento firemný darček darujete práve jemu. Okrem mena môžete do bonboniéry zahrnúť aj poďakovanie za spoluprácu. Milé, čo poviete?

Okrem tričiek, tašiek a bonboniér odporúčame darčekové koše, balenia výberovej kávy, poprípade praktické USB kľúče a perá s logom firmy.

Zdroj obrázka:

Autor: Africa Studio / Shutterstock.com