Laserová centrum MEDICALMKP

Úspešní ľudia túžia byť bezchybný a dokonalý v každom ohľade. Sú ochotní za svoju krásu a dokonalosť platiť nemalé finančné prostriedky. K dokonalosti a bezchybnému vzhľadu im pomôžu aj odborníci z centra laserovej a estetickej medicíny – medicalmkp.sk, ktorí pôsobia na trhu od roku 2002. Za toto viac ako 10-ročné obdobie získali množstvo skúsenosti z danej oblasti a vykonali tisíce zákrokov. Dlhoročné skúsenosti z oblasti chirurgie, dermatológie a internej medicíny odborní lekári využívajú v oblasti estetickej a chirurgickej medicíny. Pri založení cetra si majitelia dali cieľ vybudovať pracovnisko, ktoré sa bude môcť vyrovnať renovovaným európskym centrám podobného zamerania. Snahou lekárov je prepojiť estetiku s medicínou.

Orientácia pracoviska je na neinvazívne alebo miniinvazívne výkony so zameraním na „medicínu proti starnutiu“. Medzi najčastejšie realizované výkony patria bez pochýb laserová epilácia, odstránenie vrások, odstránenie znamienok, botox, rozšírené cievy a mnoho ďalších výkonov, pričom väčšinu klientov tvoria pacienti z Nitry a Trnavy. Preto ak aj vyhľadávajú jednotlivé výkony cez internet, dávajú do vyhľadávača spojenia ako „laserová epilácia Trnava„, či „rozšírené cievky Nitra“ a iné. Kombinácia odborných lekárov, špičkových prístrojov, laserovej a miniinvazívnej techniky odďaluje známky starnutia organizmu.

Pracovní tím lekárov je držiteľom množstva domácich i zahraničných certifikátov.

 

Laserová epilácia laserom GentleLASE

Laserová epilácia je moderný a v súčasnosti najefektívnejší spôsob odstránenia nežiaduceho ochlpenia. Je to rýchla a zároveň veľmi účinná metóda s trvalým výsledkom. V MEDICAL MKP Vám ponúkame laserovú epiláciu pomocou najmodernejšej technológie, ktorá je dostupná na trhu. V oblasti laserovej epilácie máme viac ako bohaté skúsenosti. Doteraz sme úspešne realizovali vyše 9 000 ošetrení, čo nás radí medzi popredné pracoviská.
Čo Vám ponúkame

  • Ošetrenie laserovým prístrojom, s ktorým môže pracovať iba vysokokvalifikovaný a skúsený lekár. (Ponúkame laserovú epiláciu, nie IPL epiláciu /epilácia intenzívnym pulzným svetlom/, s ktorou sa klienti stretávajú v kozmetických salónoch.)
  • Ošetrenie s poprednými laserovými prístrojmi svetovej kvality ako je napr. CANDELA GentleLASE, ktorý je schválený rešpektovanou FDA* a prešla klinickými skúškami.
  • Ošetrenie v odbornom zdravotníckom zariadení s reputáciou, ktoré sa špecializuje na odstránenie ochlpenia laserom.

*FDA – americká vládna agentúra zodpovedná za bezpečnosť, kontrolu a reguláciu potravín, liečiv, kozmetických prípravkov, lekárskych prístrojov.

Prečo laserová epilácia v MEDICAL MKP

  • V MEDICAL MKP naši odborníci vykonávajú laserovú epiláciu už 8 rokov
  • Vykonali sme vyše 9000 epilácií.
  • Až 90% klientov MEDICAL MKP dosiahlo permanentnú redukciu ochlpenia. *
  • Cez 99% klientov by odporučilo MEDICAL MKP svojim známym a rodine. *

*Zdroj: Anketa z roku 2010

Medicínsky Laser GentleLASE

Bezpečnosť, komfort a účinnosť sú pre nás prvoradé. V MEDICAL MKP preto používame najnovšiu generáciu epilačných laserov – Alexandritový laser GentleLASE s dynamickým chladením pokožky od lídra na trhu firmy Candela (USA). Hlavnou výhodou tohto laseru je definitívna redukcia rastu nežiaduceho ochlpenia bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov pacienta, ale aj rýchlosť, ktorá je nespornou prednosťou tohto prístroja.
Ako funguje GentleLASE

Špecifický laserový lúč (o vlnovej dĺžke 755 nm) prechádza cez kožu až ku vlasovej cibuľke. Reaguje s farbivom v korienku chĺpku (melanínom), zahreje ho na extrémne vysokú teplotu a následne ho spáli bez poškodenia okolitej pokožky. Tento proces sa odborne nazýva selektívna fototermolýza.
Čím je GentleLASE jedinečný

GentleLASE od firmy Candela patrí k absolútnej špičke na trhu s epilačnými lasermi. Veľkou prednosťou prístroja je zabudovaný patentovaný chladiaci systém (DCD), ktorý počas liečby významne chráni pokožku. Pri každom laserovom pulze sa na ošetrovanú oblasť vystriekne kryogénny spray, ktorý pokožku ochladí. Ošetrenie sa tak stáva bezbolestným a nedochádza k popáleniu pokožky. Ďalšími výhodami lasera sú voliteľný priemer sondy, ktorý umožňuje naraz ošetriť väčšiu plochu pokožky ako aj možnosť nastavenia vysokých dávok. Ošetrenie tak trvá podstatne kratšie a má lepší terapeutický efekt