Všetko pre Vašu kanceláriu

Hľadáte potreby pre Vašu kanceláriu? Potom ste tu správne, kliknite na web e-podnikatel.sk a nájdete všetko čo potrebujete od kancelárskych potrieb, cez kancelársku techniku, kancelársky nábytok až po občerstvenie a drogériu! Produkty, ktoré v eshope nájdete sú nielen praktické, ale vďaka online nákupu dokážete Vašej spoločnosti ušetriť nemalé financie a najmä nemusíte nikam cestovať. Objednaný tovar Vám bude doručený na adresu, ktorú v objednávke uvediete. Spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov, a za toto obdobie si získala množstvo spokojných zákazníkov, medzi ktorých veríme budete patriť aj vy! Individuálny prístup ku každému zákazníkovi je u nás samozrejmosťou.

Flipchart

Počujete toto slovo prvý krát? Netušíte čo sa za ním ukrýva, a na čo taký flipchart slúži? Čitajte ďalej a zistíte, že možno ho používate aj vo Vašej firme, a pritom o tom ani neviete. Flipchart nachádza svoje uplatnenie takmer v každej menšej či väčšej firme, v ktorej nechýbajú firemné porady. Je to vizuálna pomôcka, ktorá na rozdiel od väčšiny moderných pomôcok funguje aj vtedy, ak nie je zabezpečená dodávka elektriny. Jedná sa o magnetickú tabuľu so stojanom (prípadne i nemagnetickú s blokmi papiera), na ktorú je možné písať, prípadne pripínať rôzne dokumenty pomocou magnetu. Prezentátor prostredníctvom flipchartu vytvára rôzne nápisy či kresby, prostredníctvom ktorých svojim kolegom niečo znázorňuje (vysvetľuje). Rovnako ako pri prednáškach prezentovaných z počítača, aj pri prednáška na flipchart je potrebné si vopred pripraviť osnovu prednášky, a následne podľa nej postupovať a jednotlivé kroky kolegom znázorňovať (spisovať). K magnetickému flipchartu je potrebné zakúpiť aj špeciálne popisovačky (fixy) a špeciálne čistiace prostriedky.

Flipcharty tak magnetické, ako i nemagnetické, klasické biele tabule a ďalšie praktické pomôcky Vám ponúkame v našom eshope.