Zlepšite si pohodu v kancelárií

Vonku vládne zima a mráz. Aj napriek žalostnému nedostatku denného svetla trpí náš organizmus a dáva nám to najavo najmä únavou. Keďže väčšina z nás pracuje v kancelárií a vonku sa stmieva dosť skoro musíme v našich kanceláriách svietiť. Naopak, v lete, keď je vonku dostatok svetla a slnka nie je potrebné svietiť pomocou svietidiel pretože si postačíme denným svetlom.

V lete však dochádza k prehrievaniu priestorov v kancelárií a zabrániť veľkým horúčavám môžeme zatemnením okien alebo si zakúpte vonkajšie žalúzie. Druhou možnosťou sú vnútorné žalúzie, ktoré sú bežnejšie a vyrábajú sa v rôznych materiálových ale aj farebných prevedeniach. Tieto sa delia na horizontálne alebo vertikálne, pričom azda najpoužívanejšími najmä pre domácnosti sú horizontálne. Vertikálne nájdete najmä vo verejných budovách, zdravotníckych zariadeniach a kanceláriách.

Ak Vás v lete trápi otravný hmyz, potom jednoznačne potrebujete sieťky proti hmyzu . Vďaka nim môžete vetrať kedykoľvek chcete a nemusíte sa báť, že Vás navštívia otravné komáre.