Doprajte svojim ratolestiam to najlepšie

Mať štýlovú zariadenú každú kanceláriu vo firme je snom každého úspešného podnikateľa. Predsa ak do firmy príde obchodný partner či akákoľvek iná návšteva, každý si hneď všimne ako je kancelária zariadená. Štýlový nábytok, moderné kancelárske stoličky a samozrejme najmodernejšia výpočtová technika. To je ideál, ktorý však je pre mnohých len snom. Nielen štýlová kancelária, ale aj zariadenie domácnosti vypovedá mnoho o majiteľovi firmy. Nie je dôležitý len nábytok v obývačke , spálni, jedálni, predsieni či v kuchyni, rovnako dôležitá je aj izba pre deti.

Ak chcete dopriať svojej ratolesti vkusnú a zároveň praktickú detskú izbu, práve  zostava Detská izba Classic II   poteší tých najmenších. Obsahuje množstvo odkladacieho priestoru pre knižky, hračky ako i široký sortiment úložného priestoru pre oblečenie a ďalšie drobnosti, ktorých deti majú neúrekom. Nemusíte sa teda obávať, kam umiestnite všetky rozprávkové knižky, a ani o to, kam ich uložiť, keďže táto zostava disponuje širokou škálu odkladacích priestorov.

Vyrába sa z kvalitného laminátového dreva a objednať si ju môžete v dvoch farebných prevedeniach a to: Javor Luzern a Javor Luzern/ dub amari. Prevedenie Javor Luzern je určené skôr pre konzervatívnejších zákazníkov, ktorí uprednostňujú „čistý“ a menej nápadný nábytok. Na druhej strane Javor Luzern/ bud ameri zaujme hlavne tých, ktorí sa radi odlišujú a chcú upútať svoje okolie niečim netradičným.

V ponuke tejto kvalitnej detskej izby sa nachádza jedna komoda- classicso štyrmi poličkami, šatníková skriňa s možnosťou zavesenia oblečenia, kancelársky stolík a posteľ spolu s komfortným matracom. Rovnako sa v zostave nachádzajú aj jednoduché poličky, ktoré je najvhodnejšie objednať v počte 4 až 6 kusov, nakoľko výborne dopĺňajú celý interiér izby.

Túto detskú izbičku je možné zakúpiť aj prostredníctvom splátkového predaja spoločnosťou Celetem, takže si môžete v kľude vychutnávať pocit z vašej novo zariadenej detskej izbičky, bez najmenších obáv. V súčasnosti ponúkame túto zostavu za vynikajúcu cenu a naviac vám ju dopravíme až priamo pred vaše dvere.

Táto zostava je zároveň v neskoršom veku využiteľná ako študentská izba, ktorá obsahuje všetko to, čo potrebuje každý študent k svojej práci. Nemusíte sa teda obávať, že po pár rokoch budete musieť meniť znovu celý nábytok.

Hlavnou výhodou tohto nábytku je, že sa dá veľmi vhodne umiestni, v akejkoľvek dispozične riešenej miestnosti, a pritom vyzerá vždy originálne.

Pýtate sa kde si môžete štýlovú zostavu zakúpiť? Stačí kliknúť na stránku katalognabytku.sk a získate prehľad o aktuálnej ponuke.