Hobbypredajna so sirokou ponukou sortimentu

Hobbypredajna.sk ponúka všetko pre dom a záhrdu od náradia až po osvetlenie, skrátka všetko na čo si dokážete spomenúť a čo budete doma vždy potrebovať!

Objednaný tovar si môžete prevziať na sídle spoločnosti v Bratislave, alebo Vám bude doručený domov na dobierku. Za tovar môžete zaplatiť priamo kuriérovi na dobierku, alebo bankovým prevodom či priamo pri objednaní zrealizovať platbu kartou. Tovar Vám bude následne doručený kuriérom. Pri objednaní tovaru v hodnote vyššej ako 400 euro neplatíte za prepravu žiadny poplatok.

Pýtate sa aký tovar nájdete v ponuke hobbypredajna.sk? Nechýba záhradná technika, bazény, vírivky a infrasauny, kotle, krby, pre domácich kutilov pomocíci ako štiepačky na drevo, či elektrické náradie od špičkových výrobcov.  Na svoje si prídu aj milovníci automobilov, pre ktorých je tu široký sortiment autopríslušenstva a autokozmetiky. Mamičky zase potešia šatky na nosenie detí, či pomocníci do kuchyne. Pre tých, ktorí nevedia aký darček zo širokej ponuky výrobkov vybrať sú tu aj darčekové poukážky v hodnote od 30 do 300 euro.