Najaktuálnejšie informácie o virtuálnom sídle firmy

Už dlhšiu dobu sa pohrávate s myšlienkou zriadenia si virtuálneho sídla pre Vašu firmu? Máte obavy, aké skryté poplatky sa budú za touto službou skrývať? Dlhšie nemusíte váhať. Prinášame Vám aktuálny a prehľadný rozpis všetkých poplatkov súvisiacich s virtuálnym sídlom firmy, ktoré ponúka mojesidlo.sk .

Hneď na úvod si pripravte aktivačný poplatok, ktorý predstavuje sumu 47 €. Následne už budete platiť len za služby, ktoré budete v danom mesiaci využívať.

Za prenájom virtuálneho sídla zaplatíte 9 € mesačne, v tejto sume je zahrnuté označenie poštovej schránky na adrese, ktorá bude uvedená v Obchodnom registri ako sídlo Vašej firmy, úschova poštových zásielok, mailová notifikácia a online evidencia pošty. Preposielanie listových zásielok jeden krát za mesiac (po skončení mesiaca) na stanovenú adresu je spoplatnené sumou 3 € mesačne. Promtné doručenie zásielky (do 2 pracovných dní) je spoplatnené sumou 6 €.

Vďaka online evidencií doručenej pošty budete mať neustále prehľad o všetkých doručených zásielkach. Po doručení každej jednej zásielky do Vašej virtuálnej kancelárie Vám príde informačný email, prípadne si môžete priplatiť za odoslanie notifikačnej sms (cena za 1 sms je 0,09 €). V aplikácií budete presne vidieť kto Vám poštu odoslal, kedy Vám ju poslal, o aký typ zásielky sa jedná. Poštovú zásielku, obsah ktorej budete chcieť vidieť Vám bude do 24-hodín naskenovaná a bude viditeľná vo Vašej aplikácií (na otváranie zásielok musíte dať písomný súhlas – splnomocnenie). Cena za naskenovanie písomnosti je 0,60 € za každú stranu.

Ak si to teda spočítame, tak už po jednom roku vďaka virtuálnemu sídlu dokážete ušetriť nemalé financie. Za prenájom bežnej kancelárie by ste mesačne platili stovky euro, vďaka virtuálnemu sídlu získate sídlo firmy v Bratislave na Karpatskom námestí.

V prvom roku, kedy zaplatíte aj aktivačný poplatok, poplatok za registračné sídlo a ak si na celý rok objednáte aj preposielanie pošty tak celkový náklad bude 191 €, v ďalšom roku to už bude len 144 € . K sume je potrebné pripočítať ešte doplnkové služby ak si objednáte napríklad notifikačné sms, či skenovanie dokumentov.

Veríme, že boli pre Vás uvedené údaje užitočné, a ak sa rozhodnete pre virtuálne sídlo firmy cez All4Web budete spokojný!