Nemáte čas na spracovanie účtovníctva? Vyriešte ho online

Agenda spadajúca pod účtovníctvo zaberie pri riadení firmy každý mesiac nezanedbateľné množstvo času. Vo väčších firmách je samozrejmosťou mať účtovnícke oddelenie, ale čo ak práve vaša firma je na takej úrovni, že už je pre vás nemysliteľné riešiť účtovníctvo svojpomocne kvôli ďalším povinnostiam a zároveň by sa vám neoplatilo zamestnávať účtovnícke oddelenie?

Prenechajte účtovníctvo na iných a vy sa venujte rozvoju biznisu

V takýchto (a ďalších) prípadoch je ideálnym riešením najať si na spracovanie účtovníctva externú spoločnosť. Vy sa tak môžete venovať samotnému podnikaniu a zároveň to bude pre vás najvýhodnejším riešením.

A keďže žijeme v modernej internetovej dobe, môžete využívať aj službu online účtovníctva vrátane intuitívnej online aplikácie a samozrejme aj riešením logistiky dokladov. A práve na online účtovníctvo sa teraz pozrieme bližšie.

Majte prehľad o účtovníctve vašej firmy nonstop

Súčasťou moderného online účtovníctva je e-archív s úložiskom, na ktorom môžete mať naskenované všetky účtovné doklady. Taktiež môžete mať archivované bankové pohyby stiahnuté z internetbankingu.

S online účtovným systémom získate prístup k faktúram, skladom, banke, či výsledkom z účtovníctva kedykoľvek a vďaka mobilnej aplikácii v podstate odkiaľkoľvek. A to bez nutnosti vlastného serveru. Súčasťou je aj nástroj na vystavovanie faktúr a nástroj na tvorbu reportov a prehľadov záväzkov a pohľadávok.

K službe online účtovníctva môžete mať aj online personalistiku. Podklady k mzdám budete posielať elektronicky, výplatné pásky budú chodiť tak isto elektronicky (samozrejme spĺňajúce GDPR), tak isto elektronické bude objednávanie a výpočet gastrolístkov. Súčasťou je aj generovanie príkazov na úhradu a získate aj nástroj na evidenciu dochádzky.

Zdroj obrázka:

Autor: David Gyung / Shutterstock.com