Nápoj nielen pre Bohov

Aj Vy patríte medzi milovníkov kávy a tento nápoj je neoddeliteľnou súčasťou Vášho dňa? V tom prípade je náš internetový obchod Cafepoint.sk pre Vás hotovým rajom! Ponúkame totižto nielen samotnú kávu ale aj rôzne príslušenstvo a stroje na jej prípravu.

Snažíme sa aby si naši zákazníci nalievali do šálky len to najlepšie a preto v našom sortimente nájdete len vybrané druhy kvalitnej kávy ako napríklad káva Arabica, Robusta alebo značkové kávy Barbera, Lavazza či dokonca Italcaffé. Ako sme už spomenuli okrem kávy predávame aj kávovary. Ak hľadáte vhodný darček pre svoju ženu, automatický alebo kapsulový kávovar je to čo ju určite poteší! Ku kávovarom je samozrejme možné dokúpiť aj rôzne kávové kapsule. A dokonca, ak by Vám náhodou doma zachýbali šálky, u nás si môžete zakúpiť aj tie. Sledujte náš web kvôli akciám týždňa, ktoré na ňom neustále prebiehajú, a uvidíte, že nákup u nás nikdy neoľutujete.

Ponuku prvotriednych kávovarov vhodných nielen do kaviarní a reštaurácií, ale aj do domácnosti a firiem nájdete v eshope cafepoint.sk