Nie je kondóm ako kondóm

Medzi najpoužívanejšie erotické pomôcky rozhodne patria kondómy. Nenápadný ochranný prostriedok, v súčasnosti vyrábaný prevažne z latexu, pozná asi každý. Avšak nie je kondóm ako kondóm. Existujú rôzne veľkosti, hrúbky, dokonca vône prezervatívov. Vyberie si naozaj každý.

screen-svetkondomov-sk

Klasické kondómy

Klasický v tomto prípade rozhodne neznamená fádny. Prezervatívy v tejto kategórii sú vyrobené v štandardnej veľkosti, šírke a hrúbke a sú bez príchute a vône, aj tej nepríjemnej latexovej. U niektorých sa však môžete zamerať na zvláštnosti – rozšírenú špičku, zaujímavý obal v tvare srdiečka alebo prevedenie v čiernej farbe.

Extra bezpečné kondómy

V tejto kategórii nájdete výrobky s prívlastkom „extra safe“ či „strong“. Je teda jasné, že nejde celkom o bežný tovar. Tieto zosilnené kondómy sú svojou hrúbkou prispôsobené situáciám, kedy dochádza k väčšiemu treniu. Aj vďaka kvalitným výrobkom z ponuky SvetKondómov si môžete naplno užívať intenzívne chvíle, ktoré patria len vám dvom.

Aromatizované kondómy

Príjemná vôňa má silné účinky aj na sexuálny výkon oboch partnerov. Vyskúšajte preto aj vy niektorý z aromatizovaných kondómov. Osvedčená rada Durex stavila na sviežosť ovocia a dáva na výber z jablkovej, banánovej, pomarančovej alebo jahodovej príchute. Sú tu ale aj ďalšie značky a arómy, trebárs čokoládová alebo mentolová. Prajeme príjemný zážitok a pozor, aby ste nezahryzli!

Bezlatexové kondómy

Alergia na latex už viac neznamená aj automaticky stopku pri používaní kondómov. Siahnite po bezlatexových kondómoch vyrobených z polyizprénu, ktoré v sebe kombinujú odolnosť latexových prezervatívov a jemnosť ultra tenkých kondómov. Overenú kvalitu a roky skúseností na poli erotických radovánok robia z kondómu Durex Real feel jedinečný výrobok. Vôbec prvá rada kondómov v tejto kategórii sa vyrába a používa doteraz a je neprekonateľná. Presvedčte sa aj vy.