Potrebujete prepraviť tovar zo Slovenska do Čiech či Poľska?

Využite kuriérske služby do zahraničia, nemusíte sa obávať žiadneho nekonečného čakania na prepravu ani astronomických cien!

Potrebujete prepraviť zásielku do susedných Čiech alebo Poľska? Žiaden problém, ak stavíte na prepravu balíkov do zahraničia pod taktovkou 123kuriér. Môžete pokojne poslať len menší balík s hmotnosťou do 50 kg, ale aj objemný tovar na palete, ktorý bude vážiť niečo vyše tony, konkrétne 1200 kg.

Ako postupovať, keď si chcete objednať „zahraničnú“ prepravu?

Stačí kliknúť na web 123kurier.sk a objednať si prevezenie vášho balíka pomocou záložky „Vypočítať dopravu“. Prioritné je, aby ste najmä pri medzištátnych zásielkách zadali správnu krajinu doručenia i vyzdvihnutia. Je dôležité, aby ste si vašu zásielku vopred starostlivo premerali a zadali do objednávkového formulára jej presné rozmery a hmotnosť. Na to, aby celý proces objednania prebehol, ako má, je nutné uviesť aj konkrétne adresy a telefonické kontakty.  Na osobu, ktorá bude prítomná pri vyzdvihovaní zásielky, i na príjemcu, ktorý musí byť pri preberaní balíka. Ak úspešne prejdete vypĺňaním potrebných koloniek, na konci formulára sa vám po zadaní rozmerov a hmotnosti vypočíta presná cena dopravy.

Ako zaplatiť a kedy je objednávka záväzná?

Odošlete objednávku a zaplatíte ju hneď na to. Ako? Cez platobnú bránu 24pay platobnou kartou alebo prostredníctvom internetbankingu. To je moment, kedy sa vaša medzištátna objednávka do Čiech stáva záväznou. Chcete si za ňu nechať zaplatiť? Vo formulári si zaškrtnite „Objednávka na dobierku“ a vpíšte do políčka IBAN, na ktorý sa suma od príjemcu odošle. Aby sa platba spoľahlivo priradila, zvoľte jej variabilný symbol a zadajte ľubovoľných 5 až desať čísel. Sumu zadajte v mene danej krajiny. Ak posielate zásielku do Čiech, uveďte české koruny, ak do Poľska, tak poľskú menu – poľský zlotý. Kuriér príde po vašu zásielku nasledujúci pracovný deň po vytvorení a odoslaní objednávky. Preprava balíkov do zahraničia nikdy nebola jednoduchšia!

Kedy sa vaša objednávka dostane do Čiech?

Doručenie medzi Slovenskom a Českou Republikou, prípadne Poľskom, trvá v rozmedzí od 48 do 72 hodín od vyzdvihnutia vášho štandardného balíka alebo objemnej zásielky. Mimoriadne dôležité je, aby bola na doručovacej adrese osoba, ktorej kuriér spoločnosti 123kuriér balík odovzdá. Prevzatie musí byť dokladované aj podpísaním potvrdenia. Ak chcete využiť kuriérske služby do zahraničia, stavte na spoločnosť 123kuriér, ktorá má bezkonkurenčné ceny a jej rýchlosť vás o profesionalite a dlhoročných skúsenostiach, len presvedčí!