Čo vám pomôže pri dosiahnutí očarujúceho úsmevu? Mini implantáty môžu byť riešením aj pre vás

Veľa ľudí dnes trpí vypadávaním zubov. Môže to byť následkom zanedbanej starostlivosti či genetiky. Niekedy ostáva príčina neznáma, no ľudia potrebujú riešenie, ktoré im nahradí ich chýbajúce zuby a nemusia pritom utratiť nemalé financie ako napríklad za zlaté zubné náhrady. Moderné a na pohľad prívetivé riešenie prinášajú stomatológovia, ktorí sa venujú mini implantátom.

Klasické dentálne implantáty môžu nahradiť vaše zuby, avšak ich úprava nemusí byť jednoduchá. Zásadný problém môže nastať pri menších priestoroch, kde sa dentálny implantát nemusí vmestiť. Mini implantáty sú štyrikrát menšie a môžu byť použité aj v priestoroch, kde nie je jednoduchý prístup alebo sú obmedzené svojou veľkosťou.

Čo sú to zubné mini implantáty?

Mini implantáty predstavujú drobné titánové skrutky, ktoré nemajú väčší priemer ako tri milimetre. Majú kompaktnú konštrukciu, ktorá spája titánové jadro spolu s nadstavbou implantátu. Ak sa obávate návštevy zubného lekára, mali by ste vedieť, že v HAPPYDENT používajú najmodernejšie vybavenie a vy sa tak nemusíte báť. Zubné náhrady sú jediným riešením, ktoré vám pomôže pri štrbavom úsmeve. Nie je sa za čo hanbiť, naopak, je potrebné sa naďalej usmievať, a ako to dosiahnuť, aby sme sa cítili komfortne?

Usmievajte sa na svet okolo vás

Ďalším dôvodom na váš úsmev je, že mini implantáty sú cenovo oveľa dostupnejšie ako iné snímateľné dentálne implantáty. Riešenie je taktiež výhodné z dlhodobého hľadiska, pretože mini implantáty sú z odlišného materiálu, ktorý môže mať dlhšiu životnosť a je menej pravdepodobné, že by sa poškodili. Usmievajte sa bez obáv, pretože váš úsmev môže trvať dlhodobo, a to, že váš chrup je trochu pozmenený nikto nespozná. Nemusíte ísť ani na plastiku kosti, pretože zavedenie mini implantátov si to nevyžaduje.