Prečo sa stať obchodným partnerom Lyoness?

Ako medzinárodne činné nákupné spoločenstvo a vernostný program neponúka Lyoness výhody len kupujúcim, aj obchodní partneri profitujú z toho, že sú súčasťou spoločenstva Lyoness. Lyoness eviduje viac ako 2,6 milióna členov po celom svete a každý obchodník má prístup k obrovskej sieti potenciálnych zákazníkov, ktorí cielene hľadajú obchodných partnerov Lyoness, aby mohli využiť členské výhody.

Veľký príhovor

Lyoness má záujem na tom, aby členov cielene dostal k svojim obchodným partnerom. Cieľom je všetkým členom spríjemniť nakupovanie a zefektívniť ho tak, aby členovia mohli pri svojich nákupných potrebách využívať výhody. Preto sa Lyoness sústreďuje na marketing u obchodných partnerov, aby členovia mali široké spektrum nákupných možností.

Lyoness využíva svoje informačné kanály platformy na podporu každého partnera pri získavaní zákazníkov: magazín Cahsback, Lyoness.TV, informačné foldre, bannery na Lyoness.net, newslettery alebo prostredníctvom vlastnej vernostnej partnerskej stránky. Výhody pre obchodného partnera ležia priamo na dlani. Pre vás budú zavedené marketingové opatrenia, aby ste nemuseli zaťažovať svoj vlastný marketingový rozpočet.

Obrovský potenciál

Viac ako 2,6 milióna potenciálnych zákazníkov, cielené marketingové opatrenia, navyše technická podpora a zákaznícky servis. Lyoness ponúka svojim obchodným partnerom solídny celkový balík, aby mali svojich zákazníkov a boli spokojní. Lyoness podporuje svojich obchodných partnerov pri získavaní nových zákazníkov, ako aj udržiavaní stálych zákazníkov. Členovia nákupného spoločenstva Lyoness nakupujú u obchodných partnerov a dostanú výhody, čo vedie k Win-Win situácii všetkých zainteresovaných.

Zdroj: www.lyoness.com