Predstavenie úspešnej firmy – novotechno

Dovoľujeme si Vám predstaviť spoločnosť z Nových Zámkov patriacu pánovi Petrovi Krivánekovi, firmu Novotechno sro, so zameraním na strojársky a automobilový priemysel. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a nosný program tvorí export a import ložísk. Firma je autorizovaným predajcom ložísk značky CX, FAG a INA a distribútorom ložísk značky PowerBatt, pričom väčšina ponúkaného sortimentu sa nachádza skladom. Tovar akéhokoľvek rozsahu je zákazníkovi expedovaný do 24 hodín od doručenia objednávky. Zásobuje ložiskami viac ako 150 obchodných a výrobných firiem.

Ako sme už spomenuli, firma Novotechno sa sústreďuje najmä na ložiská. V ponuke však nechýba ani plexisklo, ktoré sa využíva najmä v stavebníctve a sklárstve. Plexisklo sa vyznačuje nasledovnými vlastnostiami: čírosť, približne 92% -tná priepustnosť svetla, vysoký povrchový lesk, odolnosť voči opotrebovaniu, odolnosť voči teplotám, stále a priaznivé izolačné vlastnosti, široké možnosti spracovania.

Ďalej ponúkajú hriadeľové tesnenia tzv. guferá slúžiace k utesneniu rotujúcich súčastí strojov (od výrobcov GUMOKOV, KTT či FREUDENBERG SIMRIT).

V ponuke nechýbajú tesnenia, silentbloky, hadice, reťaze, klinové remene, klingerit a iné produkty.