Projekt Premiére – nadčasové bývanie v srdci Bratislavy

Obytný komplex Premiére je projektom skupiny Finep. Nachádza sa v srdci hlavného mesta Slovenska, priamo v centre Bratislavy, a aj vďaka tomuto faktu je atraktívnou možnosťou pre všetkých, ktorí hľadajú plnohodnotné ubytovanie na dlhé obdobie.

Dopyt na trhu realít je väčší ako ponuka. V kurze sú najmä byty akýchkoľvek veľkostí a dispozičných riešení a aj tento fakt robí z projektu Premiére stredobod pozornosti mnohých záujemcov o bývanie v Bratislave. Komplex, ktorého virtuálny model hľadajte na finep.sk,  poskytuje na 23 podlažiach byty, apartmány aj štúdiá rôznych veľkostí – od 32m2 až po 125m2. Jedná sa o novostavbu, takže náklady na dodatočnú rekonštrukciu čohokoľvek nebudete musieť riešiť v horizonte niekoľkých rokov.

S bytovou jednotkou získate aj parkovacie miesto

Parkovanie je veľkým problémom a témou vášnivých diskusií. Nie všetky byty na predaj v Bratislave majú tento moment vyriešený tak, ako ho rieši komplex Premiére. Žiadne parkovanie na chodníkoch ulíc, ale parkovacie miesto pre každú jednotku v modernej trojposchodovej garáži, monitorovanej kamerovým systémom – to získate, ak investujete do kúpy jedného z bytov. Garáž sa nachádza v podzemí, takže nekazí vzhľad okolia, a navyše je vybavená aj systémom dobíjacích staníc pre elektromobily.

Skvelé bývanie závisí od výhodnej lokality

Na cene nehnuteľností sa z viac ako 50% podieľa kvalita lokality, v ktorej sa bývanie nachádza. Investícia do obytnej jednotky komplexu Premiére predstavuje zároveň výbornú investíciu z hľadiska lokality. Nachádza sa totiž na Šancovej, v samom centre Bratislavy, blízko dopravných spojení na diaľnicu D2, letisko, či železničnú stanicu. Po pár minútach pešej chôdze sa dostanete ku všetkému, čo pre spokojný život potrebujete – rekreačné lokality, obchody, zdravotnícke a výchovné zariadenia, pobočky pošty či zastávky MHD vám budú k dispozícii. Nové byty Bratislava ani ostatné mestá snáď už ani nemôžu ponúknuť na lepšom mieste!