Tajomstvo bohatých? Ušetriť sa dá na všetkom

Ani bohatý človek by nemal peniaze, ak by nevedel šetriť. Či si to uvedomujú alebo nie, tiež sú fanušíkmi výpredajov, rôznych zliav, akcií a zvýhodnených ponúk. Nákup na internete radšej ako v kamenných obchodoch je taktiež samozrejmosťou, je to rýchle a pohodlné. Poradíme, ako sa dá ušetriť pri každom nákupe cez internet a to hneď 2-krát!

shutterstock_180405800

Porovnávajte a vyberajte

Na elektroniku Hej, Okay alebo TPD? Oblečenie zase zo Zoot, BudChlap, FootShop alebo z BonPrix? To je len zlomok obchodov, na výber sú ich u nás stovky, ak nie tisíce. My však odporúčame nakupovať len v overených obchodoch, ktoré majú tisíce spokojných zákazníkov a kladné hodnotenia. Nič nepredraží nákup a nepokazí z neho radosť tak, ako nákup u nespoľahlivého a neovereného predajcu. Ak príde tovar poškodený alebo nefunkčný a vy ho chcete reklamovať, predajca už nemusí byť tak zdvorilý, ako to bolo pred kúpou. Už asi každý obchod má emailovú schránku len na reklamácie, no tie overené a spoľahlivé majú aj vlastné reklamačné oddelenie. Taký obchode Hej.sk má aj vlastného ombudsmana, ktorý je k dispozícii v prípade akýchkoľvek problémov ohľadne nákupu v obchode. Určite oceníte, ak má obchod aj vlastný sklad a široký výber sortimentu. Vedeli ste, že napríklad na Hej.sk má v ponuke viac ako 80 000 položiek tovaru? Tento obchod pritom odštartoval doslova raketovo a na Slovensku je veľmi obľúbený.

Internetové obchodné domy

Obchod Hej.sk je najznámejším a najobľúbenejším obchodom u nás. Už rok potom, čo spustil svoj predaj u nás sa stal najnavštevovanejším obchodom na Slovensku. V ponuke má produkty od viac ako 1 000 svetových značiek a výrobcov, presnejšie je to spolu viac ako 80 000 položiek a z nich viac ako 20 000 najpredávanejších drží stále skladom. Vďaka tomu môžete v jednom obchode nájsť široký výber sortimentu a to od elektroniky, cez parfémy až po chovateľské potreby. Takže aj väčší a rôznorodejší nákup príde naraz a rýchlo. Toto je výhodné aj v iných obchodoch, kde si viete vybrať rôznorodejší tovar. Je to vítané aj preto, že poštovné tak platíte len raz, prípadne vôbec, za nákup nad určitú čiastku ho obchod ochotne zaplatí za vás.

Ako na internete ušetriť 2-krát

Nakúpiť ešte lacnejšie a to aj tovar v akcii alebo vo výpredaji? Poradíme, ako uplatniť zľavové kódy Hej.sk pri nákupe v obchode Hej.sk a ušetriť tak na celom nákupe. Tieto si stačí na stránke KuponyZdarma.sk vyhľadať, konkrétne zľavový kód alebo akciu, tú zobraziť, ak zľava vyžaduje kód, ten si skopírujete a následne ho uplatníte pri nákupe v obchode. Takto šetríte 2-krát, ak nakupujete tovar v akcii alebo vo výpredaji, pretože mnohé zľavový kódy na KuponyZdarma.sk platia na celý nákup – aj na akciový tovar, sortiment vo výpredaji a inak zľavnené položky. Takto je to aj pre obchod Hej.sk a jeho zľavové kódy. Na stránke www.kuponyzdarma.sk nie sú žiadne registrácie, všetky kódy sú zadarmo, môžete tak ihneď začať šetriť pri každom nákupe. Takto šetriť môžete aj v stovkách ďalších obľúbených obchodoch.

Zľavové kupóny do 100-viek obchodov

Šetriť so zľavovými kupónmi so zľavou k nákupu môžete doslova v stovkách obchodov u nás. Na známej stránke KuponyZdarma.sk sú zľavové kódy, špeciálne akcie a zľavy, ktoré šetria peniaze pri každom nákupe. Stačí si vyhľadať zľavu, zobraziť a ihneď ušetriť pri nákupe. Ak má kupón zľavový kód, ten je potrebné skopírovať a následne uplatniť pri nákupe v obchode. Zväčša ho uplatníte cez políčko pre zadanie zľavového kódu v online košíku obchodu alebo ho uplatníte v poznámke objednávky. Ak by ste mali problém s uplatnením zľavy, môžete sa kedykoľvek obrátiť na online zľavového radcu na stránke KuponyZdarma. K dispozícii je online chat, telefonický kontakt alebo nonstop emailová podpora, ktorá odpovedá na otázky obratom.

Šetriť pri kúpe neznamená šetriť na úkor kvality. So zľavovými kódmi ušetríte na všetkom, bez ohľadu na výrobcu, cenu alebo záruku na tovar. Tak schválne pozrite na zľavové kódy na KuponyZdarma.sk, či tam nenájdete zľavy aj pre vaše obľúbené obchody. Ďalšie zľavy, kupóny a akcie a zľavové kódy nájdete aj na stránkach www.zlavovy-kod.sk alebo na www.zlavove-kody.sk, kde sú zadarmo a stránky nevyžadujú žiadnu registráciu. Tieto zľavové kódy k nákupu sú vďaka tomu ten najrýchlejší spôsob, ako ušetriť pri nákupoch na internete.