Pri podnikaní je dôležité šetriť aj čas

Slovo „optimalizácia“ je dnes medzi podnikateľmi veľmi obľúbené. Všetci chcú optimalizovať, optimalizovať a optimalizovať. Jasné, dobrá optimalizácia nemôže byť nikdy zlá. No väčšina optimalizuje len financie. Hľadajú cesty, ako zoškrtať náklady, kúpiť lacnejší tovar, získať výhodnejšie služby a len málokto chce optimalizovať aj svoj čas. Čas, ktorý je pre mnohých hodnotnejší ako peniaze. Ale ako sa dá optimalizovať čas?

shutterstock_127110179

Začnite už pri zakladaní spoločnosti

Samotný proces zakladania spoločnosti je veľký žrút času. Odoberie vám približne dva týždne, počas ktorých by ste sa mohli venovať iným veciam – hľadaniu zamestnancov, obchodných partnerov, zákazníkov či príležitostí. Predaj firiem vám pomôže ušetriť čas. Ako? Jednoducho. Nebudete musieť behať po úradoch, vyplňovať formuláre a ani stáť v radoch. Jednoducho si kúpite spoločnosť bez obchodnej histórie alebo s vyčisteným účtovníctvom a môžete začať podnikať prakticky okamžite. Najneskôr do 24 hodín od kúpy.

Neplytvajte časom nikdy a nikde

Aj keď ste optimalizovali svoj čas na maximum, nemusí to automaticky znamenať, že na podnikateľskom poli uspejete. Keď  sa chcete zrušiť svoju spoločnosť, dôjde na výmaz spoločnosti z obchodného registra. A aj vtedy by ste sa mali rozhodnúť pre čo najrýchlejší variant tohto kroku. A kde ho nájdete? Obráťte sa na spoločnosť, ktorá sa zaoberá rušením spoločností. Tu vám aj poradí, či je pre vás lepšie zrušenie spoločnosti bez likvidácie alebo s likvidáciou.

Kde sa obrátiť

Ako hovorí jedna stará múdrosť: „Načo robiť niečo, čo za vás urobí niekto iný a ešte k tomu aj lepšie a rýchlejšie.“ Navštívte Zlikviduj.sk a vyberte si rýchly výmaz spoločnosti z obchodného registra. Nielen štart do podnikania by mal byť rýchly a bezbolestný, ale také by malo byť aj zbavenie sa vašej spoločnosti. Na Zlikviduj.sk sa o to postarajú.