Úspech v automotive vyžaduje úspešné riešenia! Ako pomôžu KLT prepravky?

Automotive je náročný sektor. Ak v ňom pôsobíte alebo chcete pôsobiť, potrebujete silné nervy a veľký zmysel pre organizáciu času a priestoru. Pri preprave a skladovaní tovarov pre automotive pomôžu práve kvalitné KLT prepravky…

Automobil patrí medzi základnú výbavu modernej rodiny. Veľa ľudí si už život bez auta nevie ani predstaviť, čo sa odráža na neustále zvyšujúcom sa záujme o kúpu auta. Jemu sa musia neustále prispôsobovať jednotlivé automobilky, ale aj všetky firmy, ktoré dodávajú a prepravujú diely pre automotive. Automobilky vyžadujú obrovské množstvá dielov, ktoré musia byť doručené načas a nepoškodené. Zaistiť tak efektívnu prepravu tovarov v rámci automotive je veľká výzva. V prvom rade je potrebné zaistiť moderné riešenia organizácie skladov, ktoré umožnia rýchlo naskladniť tovary a v prípade potreby k nim mať rýchly prístup. Dbať je potrebné aj na samotné riešenia prepravy, teda správnu voľbu dopravnej spoločnosti. V neposlednom rade však netreba zabúdať ani na samotný základ celej prepravky – KLT prepravky. Tie sa predsa starajú o to, aby všetko bežalo ako má a tovar dorazil na miesto určenia neporučený. Ako rozlíšite kvalitnú KLT prepravku od obyčajnej, nekvalitnej?

Vertikálne skladanie nadovšetko

Základom pre to, aby ste vybrali skutočne kvalitné KLT boxy, je ich kúpa od firmy, ktorá sa už dlhoročne na výrobu KLT boxov špecializuje a má v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Takou firmou je práve Schoeller Allibert. Kvalitné KLT boxy potešia riešeniami, ktoré výrazným spôsobom uľahčia prepravu a skladovanie tovarov. Spomenieme napríklad možnosť vertikálneho skladania prepraviek na seba, čím šetria priestor. Vzájomné stohovanie je naviac možné aj pri rôznych rozmeroch KLT prepraviek. Samozrejmosťou je vysoká kvalita plastov, z ktorého sú prepravky vyrobené, ktorá zaistí bezpečný transport tovaru. A mnoho ďalších výhod. Kvalitné KLT prepravky od overenej firmy sa jednoducho vždy oplatia!