Aký krb si vybrať na záhradu

Neodmysliteľnou súčasťou grilovacej sezóny je krb. Nájsť ale ten najlepší si vyžaduje viac času ako výber novej sedacej súpravy. Ak teda blúdite po slovenských magazínoch o bývaní a neviete nájsť informácie o tom, aký krb by sa hodil práve vám, prečítajte si nasledujúcich pár riadkov.

shutterstock_200092397

Čítajte fóra

Vybrať si krbové vložky a krby nie je také jednoduché. Nie každý z nás sa narodil ako odborník na krby a krbové vložky. Sadnite si k počítaču a pozisťujte si informácie o konkrétnych krboch na internetových fórach. Samozrejme, že najlepšie odporúčania sú od známych. Ak ale nemáte ani jedného známeho, ktorý by mal nový krb a novú krbovú vložku, spoliehajte sa na názory klientov konkrétnych predajcov.  vám napovedia, či do vami vybraného krbu máte investovať, alebo sa máte obhliadnuť po inom.

Montované a murované záhradné krby

Na záhradu si môžete vybrať buď murovaný krb, alebo montovaný. Postaviť montovaný krb je časovo menej náročné ako vymurovať si vlastný krb. Pri výbere krbu najskôr zohľadnite dôležité faktory ako napríklad miesto a rozpočet a až následne sa rozhodnite pre konkrétny typ krbu. Montovaný krb vám ale dokáže ušetriť nielen kopu času, ale aj nervov. Okrem toho je aj mobilný. Čiže ak budete kvôli nepredvídateľným okolnostiam nútení presunúť altánok, montovaný krb vám v tom nebude brániť. Jednoducho ho rozložíte a premiestnite na iné miesto. Recenze krbů. S murovaným krbom to nepôjde.

Je len na vás, či si vyberiete murovaný alebo montovaný záhradný krb. Oba typy majú svoje čaro a určite splnia vaše očakávania. V interiéri vám môžu teplo dodávať krbové kachle. Prečo by vám teda na záhradke nemohol robiť spoločnosť práve záhradný krb?