Bezpečnosť tovaru na prvom mieste – aké výhody prinášajú uzamykateľné boxy?

Preprava cenného a krehkého tovaru si vyžaduje vyššiu ochranu, ako preprava bežných tovarov. Zaistiť ju pritom nemusí byť vôbec náročné, postačia kvalitné uzamykateľné boxy!

Na prvý pohľad sa to možno nezdá, ale distribúcia a skladovanie tovaru sú pomerne veľká veda. Niektoré tovary sú citlivé na svetlo, teplo, vlhkosť a ďalšie poveternostné vplyvy, skladovanie a preprava takýchto produktov si tak vyžaduje špeciálny prístup. Okrem skladovacích priestorov a dopravných prostriedkov, v ktorých sú tieto produkty prepravované, zohrávajú zásadnú úlohu najmä prepravky. Tie musia byť odolné, kvalitné, ľahko udržiavateľné a v neposlednom rade s nimi musí byť jednoduchá manipulácia. Je tu však ešte jedna požiadavka, ktorá je v mnohých prípadoch výhodná a často nevyhnutná – musia zabrániť tomu, aby sa k ich obsahu dostali neoprávnené osoby. Práve tu sa k slovu dostávajú uzamykateľné boxy.

Bezpečnosť na prvom mieste

Povedzme, že v prepravných boxoch prepravujete drahé predmety. Prípadne niečo, čo by nemal otvoriť nikto iný, ako určitá poverená osoba. Koniec-koncov, asi pri žiadnom tovare nechcete, aby sa k nemu dostal personál, ktorý s ním manipuluje. Spoliehať sa na ľudí je náročné, oveľa viac sa tak oplatí spoľahnúť sa priamo na prepravné boxy. Kvalitný uzamykateľný box Kaiman a Integra nájdete napríklad v ponuke európskeho lídra v predaji prepravných boxov, spoločnosti Schoeller Allibert. Okrem toho, že uzamykateľné boxy sú chránené zámkou, ktorú len tak hocikto neotvorí, sú navyše vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Napriek týmto skutočnostiam však nie sú príliš ťažké, manipulácia s nimi je tak skutočne jednoduchá. Kvalita sa jednoducho vždy vypláca a uzamykateľné boxy nie sú výnimkou, práve naopak. Tak nečakajte, začnite ich vo svojej firme využívať aj vy a zaistite svojmu prepravovanému tovaru tú najvyššiu bezpečnosť!