Vzdelávať sa dá aj pri spoznávaní sveta. A nezáleží ani na veku

Zahraničie si väčšinou spájame s obdobím dovoleniek. Práve rekreácia je pre väčšinu ľudí najčastejší dôvod na cestu do zahraničia. Avšak záľuba v spoznávaní nových krajín a kultúr sa dá spojiť aj s niečim užitočným.

Chcete sa zdokonaliť v cudzom jazyku, ale nebaví vás učenie? Jazykový pobyt si užijete

Čo máme na mysli? No predsa vzdelanie. A čo sa v zahraničí naučíte zrejme najlepšie? Jednoznačne cudzí jazyk. Napríklad angličtinu na jazykových pobytoch na Malte. Angličtina a Malta? Áno, okrem maltčiny má tento ostrovný štát úradný jazyk aj angličtinu a tak ju tu využijete naozaj kdekoľvek.

Malta je tak ideálnou destináciou na spomínané spájanie príjemného s užitočným. Veď kto by sa nechcel zdokonalovať v cudzom jazyku v tak nádhernom prostredí? Krásne pláže, historické mestá a prístavy, neznie vám to ako dovolenkový raj? A naviac je to raj, v ktorom sa naučíte skvelo anglicky!

Doprajte svojmu dieťaťu kvalitné vzdelanie a obrovskú skúsenosť

Ak už máte rodinu a takéto jazykové pobyty nie sú už nič pre vás, čo takto dopriať niečo podobné svojim deťom? Napríklad štúdium v Kanade. Ak máte doma stredoškoláka a chcete, aby zažil aj niečo iné, ako „obyčajné“ chodenie do školy, ročné štúdium na strednej škole v Kanade je to pravé.

Kvalitný a prepracovaný vzdelávací systém v Kanade je nastavený tak, aby podporoval potenciál študentov a rozvíjal ich schopnosti a talent. A aby to nebolo len o sedení nad knihami, Kanada má krásne národné parky, úchvatné veľkomestá, majestátne hory a priam panenskú prírodu. A nesmieme zabudnúť ani na množstvo nádherných jazier.

Bez ohľadu na lokalitu, ktorú pre svojho študenta vyberiete, tak okrem kvalitného vzdelania dostane možnosť spoznať krásy tejto krajiny. A že o krásu v Kanade nie je núdza, o tom sa dá presvedčiť na každom kroku.

Zdroj obrázka:

Autor: Prostock-studio / Shutterstock.com