Tipy na praktické reklamné predmety

Spokojnosť zákazníka závisí nielen od kvality výrobkov, ale aj od zákazníckeho servisu. Každý podnikateľský subjekt sa chce svojim zákazníkom poďakovať za pravidelné nákupy a dáva im vernostné zľavy, darčekové poukážky, či reklamné predmety.

Ak chcete svojich najvernejších zákazníkov obdarovať reklamnými predmetmi, máme pre vás tipy aké vybrať.

Bavlnené tašky s potlačou

Tento reklamný a zároveň darčekový predmet patrí k najžiadanejším reklamným predmetom. Má praktické využitie pre všetky vekové kategórie a dokáže potešiť každého. Ak chcete kvalitný reklamný predmet, ktorý váš zákazník aj využije, siahajte po bavlnených taškách s potlačou. Odporúčame predovšetkým potlač sieťotlačou, ktorá je kvalitná a hlavne trváca. Nestane sa tak, že sa po pár praniach potlač znehodnotí.

Ako potlač odporúčame voliť jednoznačne logo vašej firmy. Tento reklamný predmet dokáže potom osloviť mnoho potencionálnych zákazníkov. Navyše takéto tašky šetria aj prírodu, čo je veľkým plusom.

Vybrať si môžete z rôznych veľkostí. K najkvalitnejším taškám patria najmä tašky z organickej bavlny. Osloviť vás môže aj prémiová taška s vyššou gramážou.

Vaky na chrbát s potlačou

Ak sú vašou klientelou mladšie ročníky, vyberajte vaky na chrbát s potlačou. Vaky sú momentálne veľmi obľúbené u mladších ročníkov, ale aj mileniálov. Dajú sa nosiť do školy, do prírody a aj v prípade vakov si môžete vybrať z bavlny rôznej gramáže. Môžete si vybrať aj graficky náročnejšiu potlač. Firmy špecializujúce sa na potlač sieťotlačou aj na bavlnené vaky vám ju vedia kvalitne spraviť.

Diár/ zápisník

Taktiež veľmi praktické reklamné predmety, ktoré zákazník určite využije. Opäť odporúčame dať si vyrobiť zápisník, či diár s logom vašej firmy.

K zápisníkom odporúčame pridať aj pero s logom vašej firmy. Takýto set reklamných predmetov váš zákazník určite nevyhodí.

Zdroj obrázka:

Autor: Kzenon / Shutterstock.com