Chyby, ktoré najčastejšie robíte v novom vzťahu

Konečne sa vám podarilo nájsť životnú lásku? Ak áno, tak neberte svoj nový vzťah príliš zhurta. Môže sa stať, že začnete robiť chyby, ktoré môžu váš nový vzťah viesť do záhuby. Aké chyby robíme najčastejšie v novom vzťahu? Tieto!

shutterstock_177870335

Preskočenie fázy spoznávania

Niektoré páry volia rýchle tempo a hrnú sa hneď do spoločného bývania. Prejdite si najskôr fázou randenia, vzájomného spoznávania a následne až potom premýšľajte nad spoločným bývaním. Ak budete svoj vzťah brať hneď zhurta, dlho vám nevydrží. Ani krásny darček na udobrenie vám nepomôže.

Veľké plány do budúcnosti

Nemôžete hneď na začiatku svojho nového vzťahu partnerovi hovoriť, kedy by ste chceli mať deti. Samozrejme, plány do budúcnosti mať môžete. V žiadnom prípade ale nefantazírujte hneď v začiatkoch. Svojho partnera môžete odplašiť.

Žiaden priestor

Najlepším darčekom pre muža bude vlastný priestor. Nebuďte na svojom mužovi nalepená 24 hodín denne. Samozrejme, je povinnosť, aby ste spolu trávili dosť času. Nemôžete však na ňom visieť celý deň. Doprajte si navzájom trošku voľnosti.

Prehnané obetovanie sa pre druhého

Príliš veľké obetovanie pre partnera môže vášmu novému vzťahu skôr uškodiť ako pomôcť. Aj keď svojho partnera nadovšetko milujete, nemôžete pre neho obetovať úplne všetko. Pokiaľ sa jedná o maličkosti, je to v úplnom poriadku. Obetovať priateľov, koníčky alebo presťahovať sa kvôli tomu, že to od vás váš priateľ vyžaduje, nepripadá do úvahy.

Klamanie

Ak budete svojmu partnerovi klamať, vypomstí sa vám to. Klamstvami môžete nadobro stratiť dôveru svojho partnera.

Spomínanie bývalého partnera

Na začiatku nového vzťahu nespomínajte svojho bývalého partnera. Váš nový priateľ / priateľka sa môže cítiť nanajvýš nepríjemne. Najuspokojivejším darčekom pre ženu bude to, že nebudete spomínať svoju bývalú partnerku a porovnávať ju s ňou.