Našli sme za vás spôsob, ako zvýšiť počet zákazníkov

Pokles tržieb a úbytok zákazníkov je pre každú firmu veľmi nepríjemný. O to nepríjemnejšie to je, ak nadpriemerné tržby striedajú tie podpriemerné.

Ak chcete zvýšiť počet zákazníkov, poradíme vám jednoduché spôsoby, ako to dosiahnuť.

Oslovte online marketingovú agentúru 

Výrazný pokles objednávok môže aj naďalej klesať, preto je nutné to podchytiť hneď od začiatku. Oslovte preto skúsenú online marketingovú agentúru, ktorá zamestnáva tím certifikovaných marketingových špecialistov, ktorí presne vedia, kde je problém a vedia ho okamžite riešiť. Pomáhajú svojim klientom získavať nových zákazníkov, ale aj zvyšovať efektivitu marketingových kampaní.

Vyskúšajte Google Adwords 

Viaceré marketingové agentúry ponúkajú certifikovanú správu Google Adwords účtu. Google Adwords vám môže pomôcť zvýšiť počet zákazníkov a tým aj zvýšiť zisk firmy. Jedná sa o najpoužívanejšiu formu PPC reklamy. Ak chcete rýchlo a efektívne osloviť potencionálnych zákazníkov, nie je lepší spôsob ako PPC reklama. Posunutím firemnej web stránky na popredné miesta si pomôžete a dostanete sa do povedomia širšej skupiny zákazníkov.

Práve reklama Google Adwords je ten správny spôsob, ako zvýšiť návštevnosť, zisky a predbehnúť tak najväčšiu konkurenciu.

Väčšina ľudí vyhľadáva informácie práve cez prehliadač Google. Prečo myslíte, že by sa vám tento spôsob, ktorý vám ponúkame, neoplatil?

Medzi najspoľahlivejšie a najskúsenejšie marketingové agentúry patrí aj Ifocus, ktorý vám ako novým zákazníkom ponúkne kupón v hodnote 120 eur. Ak investujete do nákupu klikov 120 eur, ďalších 120 eur máte úplne zadarmo.

Aby sme si to lepšie vedeli predstaviť, Adwords je vlastne takpovediac trhom, kde si spoločnosti, ktoré majú záujem o Adwords, platia za to, aby sa ich webstránky umiestňovali čo najvyššie vo vyhľadávaní na základe kľúčových slov. Adwords vám dokonca aj pomôže nájsť kľúčové slová, ktoré sú z vášho odvetvia najvyhľadávanejšie. Môžete to potom využiť pri SEO optimalizácii.