Čo práve letí vo svete čistoty a vôní?

Nemecká drogéria ponúka to najlepšie, čo sa na trhu našich vzdialenejších západných susedov nachádza. Od prípravkov na pranie cez osviežovače vzduchu, dámsku a pánsku kozmetiku až po veci osobnej hygieny. Toto sú top produkty, ktoré sa uplatnia aj vo vašej domácnosti.

Top prášok

Obal pracieho prášku Cadi vás upúta už na prvý pohľad svojim príjemným kanárikovým dizajnom a kombináciou zelenej a žltej. Čo je však dôležitejšie, tento prací prášok vás presvedčí najmä svojim obsahom. Ide o univerzálne použiteľný prášok na pranie bieleho aj farebného prádla. Môžete ho používať do všetkých typov práčok a tiež na pranie v rukách. Účinný je na pranie pri teplote až 95°C a tiež na pranie v studenej vode od teploty 30°C. Jedno balenie obsahuje 10kg prášku, ktorý si teraz môžete kúpiť za skutočne priaznivú cenu.

Jemná aj k detskej pokožke

Ak máte v domácnosti malé dieťa, budete pre neho chcieť to najlepšie v mnohých smeroch. Čo sa prania týka, určite oceníte nie len vy, ale aj váš drobec, ak bude jeho bielizeň svieža a mäkká. Presne tie vlastnosti vášmu oblečeniu prinesie aviváž Kuschelweich – lenko a orchidea. Ide o dermatologicky testovaný výrobok, mimoriadne efektívny pri zjemňovaní tkaniny. Zabraňuje žmolkovaniu tkaniny a vďaka obsahu špeciálneho vzorca sa oblečenie po vypraní v tejto aviváži bude lepšie žehliť. Je použiteľná až na 28 pracích cyklov a aj potom poslednom bude oblečenie vyzerať stále ako nové.

screen-nemecka-drogeria-avivaz

To, čo je vo vás skryté

Známu popovú speváčku Britney Spears asi netreba zvlášť predstavovať. Vedeli ste však, že prepožičala svoje meno módnym výrobkom a parfémom? Dámsku toaletnú vôňu Britney Spears Hidden Fantasy si určite rýchlo zamilujete. Dokonale v sebe kombinuje vyvážene zmiešané výťažky vanilky, čerešne, mandarínky, verbeny, karafiátu, jantáru, pižma a ďalších prísad, ktoré aj vo vás prebudia skrytú fantáziu.