Prenájom správnych skladov je v biznise kľúčový faktor úspechu

Podnikáte alebo začínate podnikať vo veľkovýrobe, dovoze, skladovaní alebo v rámci inej veľkokapacitnej výroby? Potrebujete priestory pre uskladnenie veľkého množstva tovaru? Výber správnych skladových priestorov je jedným z kľúčových faktorov pre úspech firmy. Prečo? Pretože od neho závisí veľké množstvo ďalších dielov skladačky s názvom podnikanie. 

btscargo.sk - prenajom skladov

Prenájom skladu má vplyv na všetko

To, čo beriete pri výbere najvhodnejších priestorov do úvahy, sa skladá z množstva vecí. Hlavná je logistika. Dostatok parkovacích miest, napojenie na dôležité trasy, kvalita okolitých komunikácií, blízkosť ďalších možností dopravy. To sú hlavné logistické otázky, ktoré pri výbere skladov na prenájom riešite ako prvé. Až potom, keď si ujasníte, že tieto priestory sú na správnych strategických pozemkoch, môžete si zorganizovať obhliadku. Všímajte si nielen veľkosť priestorov, ale aj kvalitu použitých stavebných materiálov či rozmiestnenie kancelárskych miestností. Zistite si, či je v blízkosti dostatok možností pre zamestnancov, kam sa ísť napríklad na obed najesť alebo niečo dôležité vybaviť. Keď hovoríme o veľkosti priestorov, nikdy sa neorientujte podľa aktuálnej veľkosti firmy. Vždy si nechajte aspoň malú priestorovú zálohu v prípade rozšírenia podnikania. Veď ak váš biznis bude úspešný, nechcete sa každých pár mesiacov sťahovať. Je to náročný proces a najlepšie je mať vo firme stabilné zázemie aj v podobe správne veľkých priestorov. Nech máte možnosť na pomalé, postupné zväčšovanie firmy, počtu zamestnancov alebo počtu uskladneného tovaru.

Prenájom skladov v Bratislave? Existujú skvelé príležitosti

Najviac firiem sa pochopiteľne nachádza v hlavnom meste a jeho okolí. Tam aj väčšina novovzniknutých spoločností smeruje. Tiež sa sem všetkého najviac dováža. Bratislava je proste centrom slovenského biznisu a každá úspešná firma tu chce byť. Pre prenájom skladových priestorov v Bratislave je obzvlášť podstatné správne napojenie na cestné komunikácie. Kvôli veľkosti mesta si tým môžete ušetriť veľa času a peňazí. Strategicky je čo najlepšie byť v blízkosti dôležitých dopravných uzlov. Napríklad pri diaľniciach, železničných staniciach alebo pri letisku. Samozrejme to záleží hlavne od druhu vášho podnikania.

Skladové priestory na prenájom práve pri bratislavskom letisku ponúka spoločnosť BTS Cargo. Veľké i malé sklady v atraktívnej lokalite s napojením na dopravné uzly sú pre rozvíjajúcu sa spoločnosť ideálnou príležitosťou. Spolu s kancelárskymi budovami a hangármi máte v danom komplexe aj skvelé zázemie pre ďalší rast a rozvoj svojej firmy. 

Pri výbere svojich nových skladových priestorov berte do úvahy všetky pre a proti, správne nielen pre vás, ale aj pre vašich ľudí a nájdete si na dlhé roky stabilitu, ktorú by dobre fungujúca spoločnosť mala bez pochyby mať.