Expandujte na zahraničné trhy so spoľahlivou medzinárodnou prepravou

Aby sa dostal konkrétny výrobok až k jeho konečnému spotrebiteľovi, musí často podstúpiť dlhú cestu až v rádoch tisícok kilometrov. Otvorený trh v rámci Európskej únie umožňuje aj našim výrobcom expandovať do zahraničia a znásobiť tak svoje tržby z predaja. Na to však potrebujú spôsob, ktorým dopravia tovar na miesto určenia. Ak sa medzi výrobcov či dovozcov tovarov radíte aj vy, dnes na to nepotrebujete vlastné kamióny či ľudí zaoberajúcich sa logistikou. Medzinárodná preprava od SPEED LINE zabezpečí všetko potrebné a dopraví či vyzdvihne náklad kdekoľvek v Európe.

medzinarodna-kamionova-doprava-speed-line.sk

Tovar dodaný vždy načas

Logistika je jedným zo základných bodov v pohybe tovarov od výroby až k spotrebiteľovi. Jej cieľom je dodávať tovar na konkrétny trh v požadovanej kvalite, množstve a v správnom čase. Práve čas je často faktorom, ktorý tlačí všetkých dodávateľov. Sú limitovaní viacerými termínmi a v prípade ich nedodržania by sa museli s konkrétnou zákazkou rozlúčiť. Správny partner v oblasti prepravy nerobí žiadne obštrukcie a je k dispozícií okamžite. Kamiónová doprava od SPEED LINE je pripravená aj pre vás kedykoľvek ju potrebujete . Na jej objednanie stačí len zavolať či vyplniť online formulár. Vaša žiadosť bude okamžite vybavená a kamión bude čím skôr smerovať na miesto určenia.

Odborníci na špedíciu vyriešia každý problém

Kamiónová preprava je náročná aj z hľadiska jej riadenia. V prípade, že ste sa rozhodli pre objednanie dopravcu, ten na seba často preberá všetku zodpovednosť a komunikáciu s vašim obchodným partnerom. Je preto potrebné dohodnúť, kedy a v akom sklade sa má tovar vyložiť či naložiť a vyriešiť množstvo iných nezrovnalostí. Šoféri však sami tieto úkony nedokážu zvládnuť. Práve preto je SPEED LINE vybavený odborným tímom ľudí, ktorí sú profesionálmi v oblasti špedície. Každý pracovník má na starosti konkrétnu krajinu, pričom pozná jej špecifiká, predpisy týkajúce sa dopravy a najmä jazyk. Všetko je preto dohodnuté tak ako má byť, čo vedie jednak k vašej spokojnosti, ale aj spokojnosti vášho obchodného partnera.

V prípade potreby medzinárodnej dopravy, ale aj prepravy tovarov na území Slovenska, už viete, na koho sa treba obrátiť. SPEED LINE prepraví váš náklad rýchlo, bezpečne a spoľahlivo a jeho špediční pracovníci vyriešia každú nezrovnalosť vzniknutú pri preprave.