Haly bez stavania

Ak dôjde na výmenu firemných priestorov, nie vždy je to bezbolestná záležitosť. Dnes to však môžete mať jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ako?

Takmer každá firma potrebuje nejaké priestory, v ktorých môže skladovať svoje produkty, alebo veci potrebné na poskytovanie svojich služieb. Toto majú takmer všetky firmy spoločné, odlišné sú však spôsoby zastrešenia. Niektorí sa bez rozmýšľania vrhnú na prenájom priestorov, čo je rozhodne veľmi dobré riešenie z hľadiska časovej náročnosti, avšak z dlhodobého hľadiska mimoriadne nevýhodné. Nemôžte si veci prispôsobiť podľa seba tak, ako by ste chceli, po dlhých rokoch platenia nájmu zistíte, že keby ste namiesto toho radšej splácali svoju vlastnú halu, mohla byť už plnohodnotne vaša. A tak sa dostávame k druhej skupine firiem, ktoré sa rozhodnú pre výstavbu vlastnej haly, prípadne kúpu nejakej „jazdenej“. Tu existuje tiež viacero rôznych ciest, ako dosiahnuť rýchle zastrešenie bez ťažkostí, najjednoduchšou sú montované haly, napríklad od firmy Frisomat.

Jedna firma, všetky služby

Oceľové haly však stále mnohí nepovažujú za práve najideálnejšie riešenie, čím robia naozaj veľkú chybu. Mnohí ich považujú za slabé búdky, ktoré sa pri najbližšom väčšom vetre zrútia ako domček z kariet. Takto uvažujúci ľudia sa potom vrhnú cestou výstavby nejakej betónovej haly, ktorej výstavba trvá tri roky, počas ktorých môžu s plným stresom vymýšľať náhradné ubytovanie na ich produkty. Oceľové haly sú vyrobené zo za studena valcovanej ocele. Vďaka nej je oceľová konštrukcia mimoriadne ľahká, ale zároveň aj pevná. Samozrejmosťou je použitie robustných komponentov, ktoré zabezpečia pevnosť a odolnosť celej budovy. Výhoda montovaných hál spočíva v ich montovaní z viacerých komponentov, čo zaručuje maximálnu prispôsobivosť budovy, ale najmä rýchlu montáž. A keď hovoríme o rýchlej montáži, myslíme skutočne rýchlu montáž, nakoľko na ňu stačia iba dvaja montéri. Pri montovaných halách sú vaše možnosti neobmedzené. A celý proces výstavby vašej haly, dielne, alebo akejkoľvek budovy, zastreší Frisomat – od začiatočného návrhu, cez výrobu, odbornú, skutočne rýchlu montáž, až po finálne prispôsobenie a doladenie detailov. A cena za montované haly vás prekvapí, a to mimoriadne pozitívne. Vy ste tak odbremenení od všetkých problémov spojených s výstavbou budovy a môžete si radšej užívať svoje ťažko zarobené peniaze niekde na Bahamách.