Zabuchnuté dvere v Bratislave už majú nonstop riešenie

Bratislavčania si môžu oddýchnuť. Vďaka službe Zámočník SOS už nezostanete pred zabuchnutými dvermi dlho.

Niektorí z nás žijú v neustálom strachu, že sa im niečo podobné stane – napríklad zabuchnuté dvere, keď máme doma na šporáku obed a po byte sa batolí dieťa. Druhých by zas ani vo sne nenapadlo, že sa im môže v zámku zlomiť kľúč. Akýkoľvek z týchto problémov teraz expresne v Bratislave vyrieši služba Zámočník SOS. Toto nonstop zámočníctvo funguje samozrejme aj teraz, v dobe koronavírusových obmedzení. Zamestnanci vám pomôžu a pritom dodržia všetky potrebné bezpečnostné opatrenia. Firma má desaťročné skúsenosti a zručných špecialistov, ktorí otvoria bez poškodenia akýkoľvek typ dverí. Voláte si totiž skutočných odborníkov na otváranie dveríPoznamenajte si kontakt na firmu nielen do svojho telefónu, ale aj na svoje dvere.

Kedy volať Zámočníctvo SOS?

Zámočníctvo Bratislava vám pomôže kedykoľvek riešite problém týkajúci sa dverí, zámku či kľúčov. Zabuchli ste si dvere? U bytu to býva problém. Okno je vysoko, vstupné dvere iba jedny. Podobný problém však budete riešiť aj v prípade, že sa vám zlomí kľúč v zámku, alebo ste kľúč od bytu či domu stratili. Firma vie otvoriť aj vašu poštovú schránku, či už prestane fungovať zámok, alebo máte problém s kľúčom. Služby vám ponúkne aj v prípade nutnosti opravy dverí, opravy zámku, jeho servisu i výmeny. Spoločnosť používa najmodernejšie technológie a kvalitné profesionálne náradie.

Pomoc, ktorá príde rýchlo

Nemusíte si od susedov požičiavať spacák, aby ste prenocovali na schodišti. Nonstop zámočník Bratislava za vami vyrazí ihneď po zavolaní. V rámci Bratislavy je u vás pomoc do niekoľkých minút. Veľmi ekonomické sú aj ceny služby. Firma sa naviac špecializuje nielen na otváranie dverí domov, ale aj na otváranie áut a trezorov. Služby vám poskytne trebárs aj na vašej chate. Zámočník za vami dôjde v rámci celého Bratislavského kraja, Nitrianskeho kraja aj Banskobystrického kraja.