Matrace, ktoré vám nespôsobujú bolesti chrbtice

Bolesť hlavy, praskanie v krčnej chrbtici a malátnosť – toto sú tri hlavné príznaky toho, že váš matrac nevyhovuje vášmu telu. Problémy so spánkom nespôsobuje len vplyv mesiaca alebo časté pitie kofeínových nápojov. Častokrát za to môže nekvalitný matrac.

Ak si chcete vybrať pre seba a svojich blízkych nový matrac, e-shop lacne-matrace.sk vám poskytne len tie najlepšie. Čo by vás z ich ponuky určite zaujalo?

shutterstock_132304502

Zlacnené matrace

Netreba čakať na Vianoce, aby ste si kúpili lacnejší matrac. Spomínaný obchod neustále ponúka zaujímavé akcie na matrace. Neobávajte sa toho, že na výrobu  lacných matracov boli použité odpadové peny. Na e-shope lacne–matrace.sk ponúkajú špeciálne vyrobené sendvičové matrace s výborným pomerom kvality / ceny. Matrace vám budú doručené úplne zadarmo najneskôr desiaty deň po objednaní.

Medzi akciovými matracmi môžete spozorovať aj ponuku takzvaných kokosových matracov, ktoré obsahujú dve dvojcentimetrové silné vrstvy prírodného kokosového vlákna. Považujú sa za najzdravšie matrace.

Kúpite jeden a druhý máte zadarmo

Okrem zlacnených matracov poskytujú nielen pre nových, ale aj pre verných zákazníkov vynikajúcu ponuku, a to najvýhodnejšie matrace 1+1. Ak si objednáte jeden kus matraca, druhý vám bude doručený za zvýhodnenú cenu. Ako hovorí samotný predajca: „V rámci ponuky matracov 1+1 si môžete vyberať od stredne tvrdých s pamäťovou penou až po tvrdšie kokosové matrace.“

Za zvýhodnenú cenu môžete získať matrace 1+1 veľkosti 200×90 cm. Ak vám vyhovuje takáto veľkosť, neváhajte nad kúpou. Doprajte si sendvičové matrace, ktoré vám nespôsobia bolesť chrbtice a doprajú vám ničím nerušený zdravý spánok.