Milujete dizajn a kvalitu? Vyberte si LIEBHERR

Jedno z najväčších nákladných vozidiel na svete je vysoké 7,4 metra, dlhé 14,5 metrov a váži 544 ton. Dokáže odviezť 327 ton a jeho motor má výkon 2 700 koní.  Poriadny obor, čo poviete? Je to nákladiak, ktorý sa používa v obrovských povrchových baniach a pochádza z dielne LIEBHERR. A čo keby sme vám povedali, že firma, ktorá dokáže vyrobiť takéto „monštrum“, dokáže vyrobiť aj chladničku do vašej kuchyne? Mať produkt od firmy, ktorá dokáže vyrobiť niečo takéto obrovské, vo svojej domácnosti je dôkaz, že rozumiete kvalite.

shutterstock_164644823

Čím sú chladničky LIEBHERR výnimočné

Najjednoduchšia odpoveď je: „Všetkým.“ No s ňou by ste sa len sotva uspokojili. A čo znamená „všetkým“, keď to rozmeníte na drobné? Spojiť minimalistický, elegantný a zároveň funkčný dizajn do jedného, dokáže len skutočný majster. A niekoľkých takýchto majstrov má vo svojich radoch aj LIEBHERR. Keď k tomu pridáte kvalitu, ktorou sú preslávené nemecké výrobky po celom svete, rozumnú cenu a dôraz na každý detail, dostanete chladničku od tejto spoločnosti.

Do malých aj veľkých bytov

Neexistuje človek, ktorý by si z ponuky LIEBHERR chladničiek nevybral. Malé chladničky pre ľudí, ktorí bývajú sami a nechcú  zbytočne platiť vysoké náklady za veľkú chladničku. Veľké americké chladničky pre ešte väčšie rodiny, ktoré majú problém s uložením väčších nákupov. Americká chladnička LIEBHERR vás tejto starosti zbaví. Milujete víno a ste majiteľom viac ako slušnej zbierky? LIEBHERR vám ponúka vinotéku, ktorá sa o vaše vína postará lepšie ako chladná kamenná pivnica v južnom Toskánku.

Predajca s kvalitnými službami ako LIEBHERR

Produkty, ktoré sú výnimočné svojou kvalitou, si zaslúžia aj takých predajcov. Navštívte Topchladenie.sk a vyberte si chladničku LIEBHERR, ktorá posunie vašu kuchyňu na nový level. A prečo práve Topchladenie.sk? Keď predajcovi najviac záleží na spokojnosti zákazníkov a kvalite dodaného tovaru, vtedy si nemôžete lepšie vybrať. Posuňte aj vy vašu kuchyňu na úplne novú úroveň vďaka chladničke LIEBHERR z Topchladenie.sk.