Kompletné textilné riešenia pod jednou strechou

Hľadáte spoľahlivého a silného dodávateľa zabezpečujúceho kompletné textilné riešenia od výroby reklamného textilu až po jeho potlač? Potom ste u nás na správnom mieste. Spoločnosť Danielson s.r.o. je jednotkou nielen na Českom, ale aj Európskom trhu. Výrobný podnik sídliaci v Ostrave ponúka potlač textilu, výšivku na textil a transférovú potlač nielen pre českých klientov, ale už aj pre klientov zo Slovenska, Nemecka a Poľska.

Spoločnosť sústreďuje svoju výrobu na klientov z odboru reklamy, čiže na koncové firmy. Objednávky sú vybavované štandardne do 5 dní od potvrdenia korektúry a po pripísaní platby na bankový účet. Kvalitné stroje používané vo výrobe a prvotriedne materiálové zabezpečenie pri potlači je zárukou rýchleho spracovania každej objednávky. Pre klientov je zabezpečená tlač až 30 000 kusov denne, pričom centrálny sklad ponúka viac ako 200-tisíc kusov textilu na okamžitý odber. Pre každého nového zákazníka je pripravená zaujímavá akcia na prvú objednávku – bonus vo výške 100 €.

V aktuálnom katalógu reklamného textilu nájdete produkty od 52 svetových výrobcov,  medzi ktorými nechýbajú odevy určené tak pre ženy ako i mužov, a to tričká, polokošele, mikiny, bundy, vesty, saká, sukne, a mnohé ďalšie. Okrem odevov je sortiment rozšírený aj o šiltovky, tašky, froté uteráky, deky, dáždniky, topánky, ponožky, dokonca u nás nájdete aj detské podbradníky.

Ak chcete výrobky, ktoré si objednáte doplniť nielen o kvalitnú potlač či výšivku je tu pre Vás ešte niečo naviac! Ponuku je rozšírená aj o trendovú dekoráciu v podobe kamienkov na textil, ktoré upútajú oko každého zvedavca. Kamienky na textil nájdete v rôznej farebných prevedeniach, veľkostiach a povrchových úpravách.

Spoločnosť Danielson s.r.o. myslí aj na tých, ktorí majú radi netradičné darčeky, a chceli by svojich obchodných partnerov či zamestnancov obdarovať niečim atypickým. Pre nich je určený lisovaný textil, ktorý je možné obohatiť o firemné logo či iný typ potlače. Zlisovaný textil je následne zabalený do fólie, vďaka čomu vznikne netradičný darček. Pri lisovanom textile je minimálny odber 100 kusov jedného typu tovaru. Na lisovanie sú určené tričká a uteráky, ktoré je potrebné po otvorení namočiť vo vode, aby nabrali späť svoj pôvodný tvar.

Máte obavu, že spoločnosť Danielson spoluprácu s Vami odmietne, pretože ste malou firmou? Nemáte sa čoho báť, pretože stačí objednať 30 ks motívu a Vaša objednávka či už na vyšívanie alebo potlač bude vybavená. Ak potrebujete potlačiť Váš textil, radi Vám vyjdeme v ústrety aj v tomto prípade, a zabezpečíme len grafické spracovanie a následnú potlač na Vami dodaný tovar.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete na našej stránke http://www.danielsongroup.sk/poptavka, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky alebo emailom počas pracovných dní v čase od 7:00 do 17:30 hod. Tešíme sa na Vás!