Oddych na Slovensku

Cestovná kancelária ponúkajúca ubytovania po celom Slovensku, najmä v chatách, ubytovanie v priváte (rodinných domoch), penziónoch, hoteloch, alebo aj v kúpeľoch zoznámte sa s Kiska Travel s.r.o. .

Ubytovania ponúkajú najmä na Orave, v Tatrách alebo aj na južnom Slovensku. Ponúkajú zľavy až do 50 %.

Ponuka tzv. TOP CHÁT:

Tatranská Štrba– Chata, ktorá je vhodná najmä pre rodiny s deťmi, je vhodná pre 2 až 4 osoby, sa nachádza pri obci Tatranská Štrba.. Je blízko pri lyžiarskom stredisku, asi 500 metrov od Štrbského Plesa. V chate sa nachádza televízia, krb, rádio, kuchynský kút, postele, kúpeľňa. Ubytovanie je bez stravy, ale aj tak si môžete jedlo kúpiť v kuchyni alebo zájsť do reštaurácie.

Habovka –Je chata, ktorá sa nachádza v tichej oblasti pri obci Habovka, je skvelá pre rodiny s malými deťmi. Je vhodná pre 2 až 6 osôb. V chatke sa nachádza krb, televízia, postele, kúpeľňa, postele a 2x samostatné WC. Ubytovanie v chatke je taktiež bez stravy, ale jedlo si môžete objednať v kuchyni s jedálňou alebo zájsť do obchodu s potravinami.

Zázrivá: Je väčšia chatka pre 6 až 8 osôb, ktorá sa nachádza pri obci Zázrivá. Chata sa nachádza pri peknom lesnom prostredí. Chata je vhodná pre rodiny s deťmi, ale môžete ju navštíviť aj zo svojimi priateľmi. V chate sa nachádza veľká obývacia izba, ktorá je prepojená s kuchyňou. Ďalej sa tam nachádza aj televízia, rádio, vaňa, kúpeľňa, samostatné WC alebo si môžete vonku sadnúť do altánku a grilovať. Taktiež ani v tomto hoteli stravu neponúkajú, takže môžete skočiť buď do chutnej kuchyne alebo reštaurácie.

Prajeme vám, príjemnú dovolenku.