Za poznaním do Indie

Chystáte sa za známymi do zahraničia alebo Vás láka možnosť nakúpiť si v zahraničí Vianočné darčeky za výhodné ceny? Ak Vás čaká v najbližších dňoch cesta do zahraničia necestujte autom, autobusom ani vlakom, preprava lietadlom je nielen najbezpečnejšia, ale momentálne aj cenovo veľmi dostupná. Aktuálne ceny leteniek za najvýhodnejšie ceny nájdete na stránke: http://www.letenky.sk/

Ak túžite navštíviť mesto, z ktorého sa vám zatočí hlava, odporúčame aby ste skočili do Indie, do mesta New Delhi, ktoré je tretím najväčším mestu Indie. Nájdete tu úžasné historické a zachovalé stavby. Mohli by ste si prejsť celé úchvatné mesto, v ktorom by ste si mohli pozrieť: Chrám Laxminarayan, – slávny hinduistický chrám, Sacred Heart – rímskokatolícka katedrála, ktorá bola postavená na základe talianskej architektúry alebo by ste sa mohli ísť pozrieť aj do prezidentovho sídla zvaného Rashtrapati Bhavan.

Skúsiť by ste mohli aj tamojšiu kuchyňu, ktorá ponúka veľmi zaujímavé a hlavne veľmi chutné druhy jedál. Mesto je plné obchodov, múzeí, galérií a ďalších historických pamiatok.

Foto by: http://www.letenky.sk/

Foto by: http://www.letenky.sk/

Tak čo, už ste rozhodnutý, ktoré mesto najbližšie navštívite? Verím, že sem Vás inšpirovali a svoju online letenku do Delhi si môžete zakúpiť aj hneď teraz!