Počítanie je pre nás hračka

V dnešnej dobe sa chce každý jeden majiteľ firmy sústrediť predovšetkým na predmet svojho podnikania. Aby jeho spoločnosť fungovala tak ako má musí byť všetko tip-top. Naša firma accounta.sk poskytuje komplexné riešenia v oblasti finančného manažmentu firmám, ktoré sa neboja prenechať to na profesionálov, teda na nás. Dnes je už pre mnoho malých a stredných firiem samozrejmosťou zveriť spracovanie účtovníctva, klikni sem, do rúk spoločnosti, ktorá sa tým zaoberá. Šetrí to váš čas, ktorého ako podnikateľ naozaj nemáte na rozdávanie a môžete sa bez starostí naplno venovať svojmu podnikaniu s vedomím, že finančný manažment vašej spoločnosti je v tých najlepších rukách.

Naša firma vám poskytuje najlepšie služby v tejto oblasti. Ponúknuť vám môžeme len tie najlepšie dlhoročné skúsenosti a prax v tejto sfére. Pomocou účtovníctva sa zisťuje, meria a hodnotí podnikateľská činnosť. Podvojné účtovníctvo poskytuje podnikateľovi najpodrobnejší prehľad o jeho podnikaní a zápisy umožňujú rýchle objavenie chyby v zaúčtovaní. Samozrejme účtovať v podvojnom účtovníctve je náročné. Človek k tomu potrebuje vzdelanie a aj prax a práve preto sme na trhu jasnou voľbou my! Vaše zverené dáta budú v bezpečí, diskrétnosť je pre nás samozrejmosťou, zodpovedáme za presnosť a spoľahlivosť záznamov a poskytujeme aj odborné a poradenské služby.

 

Ďalšou dôležitou úlohou účtovníctva je poskytovanie podkladov pre výpočet základu dane z príjmov a daňovej povinnosti účtovnej jednotky. Daňové poradenstvo Trnava vám zaručuje správne posúdenie jednotlivých obchodných prípadov z daňového hľadiska. Tým vaša firma predíde sankciám, pokutám a úrokom z omeškania od štátu. Posúdeniu daňového hľadiska každej vašej transakcie, v rámci vašej spoločnosti, pripisujeme vysokú dôležitosť. S daňovou agendou si poradíme vďaka našej náležitej kvalifikácii a odbornou spôsobilosťou. Spoľahnite sa na nás, pretože sa riadime heslom, že umenie poradiť klientovi znamená poznať jeho potreby.