Práca v krajine tulipánov

Ste mladý a špekulujete nad prácou v krajine veterných mlynov a tulipánov? Neváhajte, zbaľte sa a choďte vyskúšať niečo nové. Nebojte sa, síce sa vám za domovom možno bude cnieť, ale nezúfajte. Zarobíte si a potom máte možnosť sa vrátiť. Domov vám neujde. Len čo s daňami?

Chcem vrátiť dane, dá sa to?

Pracovali ste v Holandsku a chcete vrátiť dane? Čo myslíte dá sa to? Áno, dá sa to. Máte možnosť sa obrátiť na firmu TJ – Legal, ktorej pracovnou náplňou je vybaviť svojim klientom dane zo zahraničia. Neobávajte sa, že pri Holandsku robia nejakú výnimku. Ak ste pracovali a platili dane v Holandsku, firma vám pomôže vrátiť vaše dane. Kedy však môžete požiadať o vrátenie daní? O vrátenie môžete požiadať práve vtedy, ak ste v Holandsku nepracovali celé daňové obdobie, čiže buď ste si našli novú prácu, alebo ste sa vrátili z nejakých dôvodov na Slovensko.

Som slobodný rodič, mám nárok na vrátenie daní?

Máte dieťa, ale vaša zlá finančná situácia vás ťahala do zahraničia? Vzniká aj vám nárok na vrátenie daní? Peniaze, ktoré by sa vám vrátili by sa vám určite zišli. Vy máte tiež nárok, tak neváhajte o to požiadať! Čím skôr, tým lepšie. Neviete však ako požiadať o vrátenie daní? Čítajte ďalej, dozviete sa.

Ako si vymáhať vrátenie daní?

Úplne jednoducho. Stačí sa zaregistrovať na stránke firmy TJ – Legal a vašu žiadosť spracujú do 24 hodín? Presvedčte sa sami na ich stránke. Na stránke nájdete aj postup, ako požiadať o vrátenie daní, takže nemusíte nikam vyvolávať a zisťovať ako sa to robí. Je to aj jednoduchšie, ušetrí sa mnoho papiera a hlavne množstvo tonera. Kým by sa všetko vytlačilo …

Načo tlačiť tlačivá? Ušetríme

Online vybavovanie vrátenia daní vám ušetrí aj na náplni vo vašej tlačiarni. Aj keď tonery značky Canon sú kompatibilné a vydržia dlho, je zbytočné ich míňať.

Kde takéto tonery nájdete? Spoločnosť Gras SK vám ponúka tonery Canon, ktoré sú prispôsobivé do rôznych tlačiarní. Tak neváhajte a vymeňte staré tonery za tonery Canon.