Hodinky sú váš čas, a čas vaše peniaze

Móda sa mení, určité doplnky však zrejme nezaniknú nikdy. Hodinky ľudia v priebehu histórie nosili na krku, na ruke, vo vrecku, no časom ich praktickú funkciu definitívne prebila tá estetická. Nosiť hodinky znamená mať pod kontrolou svoj život, ale tiež ukázať, kým ste.

hodinky-armani-AR0547

A úspešní ľudia majú čo ukázať. Nie náhodou sa na rukách úspešných objavujú značkové hodinky rôznych štýlov. Nemá však zmysel kúpiť si doplnok, ktorý nepatrí k vašej osobnosti. Ako si teda vybrať tie správne?

V prvom rade tak ako pri výbere módneho oblečenia, aj pri hodinkách ostaňte sami sebou. Potom je to už jednoduché. Eleganciou a čistými líniami sa pýšia napríklad hodinky svetovej talianskej značky Armani pre pánov aj dámy. Neprekvapivo pri tejto značke vedie dizajn nad funkčnosťou, hodinky sú však napriek tomu veľmi kvalitné.

2

Armani používa chirurgickú oceľ, minerálne sklíčka a japonské strojčeky Myiota. Dámske modely hodiniek nezriedka zdobia zirkóny či perleť. Funkčnosť hodiniek taktiež ostáva v klasickom ponímají, ale pre náročnejších sú niektoré modely vybavené aj stopkami, nechýbajú zobrazenia dátumu. Dizajn hodiniek charakterizuje konzervatívnosť a luxus vhodný hlavne pre ľudí v biznise, ktorí sa na svoje schôdzky radi obliekajú formálne.

Akoby pravým opakom tradičných a čistých línií sú extravagantné hodinky Diesel, pre ktoré je, podobne ako pre celú značku, charakteristický rebelský štýl, výrazné detaily, masívnosť a množstvo funkcií. Hodinky Diesel pre pánov sú naozaj určené pre výrazné osobnosti, mužov, ktorí vedia, čo chcú. Úspešný muž nemusí chodiť v obleku a nemusí si zakladať na tradičných hodnotách, a Diesel to vie už niekoľko desaťročí. Preto má táto svojrázna značka taký veľký úspech na celom svete.

Hodinky Diesel navyše bežne ponúkajú modely nabité funkciami ako sú svetové časy, stopky, digitálny ciferník spolu s analógovým, dvadsaťštyrihodinový čas a dátum. S takýmito hodinkami sa zaneprázdnený muž naozaj nemusí obávať, že sa jeho život dostane do nerovnováhy.