Systém od Daikin Altherma

Hľadáte do Vášho domu systém s najvyššou účtinnosťou? Potom investujte do systému Daikin Altherma – 3 systémy v 1, ktorý v sebe zahŕňa vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody. S technológiou tepelného čerpadla predstavuje zaujímavú a cenovo výhodnú alternatívu ku klasickým kotlom, krbom či kachliam na tuhé palivo. V budove, či dome, v ktorom je tento systém nainštalovaný dokáže reálne ušetriť až 4/5 tepla, pričom jeho vykurovacia schopnosť je 5-krát vyššia ako pri bežných vykurovacích zariadeniach, vďaka využívaniu tepla zo vzduchu z exteriéru. Chladenie funguje na opačnom princípe.

Údržba systému je jednoduchá a nenáročná, využívanie najmodernejšej technológie kompresora dokáže zvýšiť úspory ešte viac. Systém nachádza uplatnenie najmä v nových budovách a v nízkoeenergetických domoch.

Pokiaľ Vás produkty Daikin Althrma zaujali môžete si ich zakúpťi a vďaka nákup získať aj hodnotný darček. Stačí si zakúpiť vonkajšiu aj vnútornú jednotku Daikin Altherma a získate vrámci jesennej akcie zásobník na pitnú horúcu vodu v hodnote 1308 € úplne zadarmo. O zásobník však musíte požiadať Vášho obchodného partnera, cez ktorého budete kúpu realizovať.

Akciu si môžete uplatniť prostredníctvom jednoduchých krokov. Stačí si naštudovať informácie o produktoch Daikich Altherma, o ktoré máte záujem (tepelné čerpadlo vzduch-voda) vybrať si produkty, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky a kontaktovať obchodného partnera podľa regiónu v ktorom bývate. Potom treba osloviť inštalačnú firmu, ktorá zrealizuje inštaláciu zariadenia a zároveň hneď si vybrať zásobník na pitnú vodu zdarma(prípadne väčší zásobník s doplatkom). Nezabúdajte na to, že ak chcete mať garanciu na prvotriedne vykonanú prácu musíte si vybrať firmu, ktorá je oprávnená inštaláciu zrealizovať.

Cenovú ponuku Vám pripraví inštalačná firma a po schválení ponuky z Vašej strany Vám budú produkty nainštalované. Po inštalácií si môžete naplno užívať výhody produktov Daikin Altherma!