Sedem tajomstiev kasín, ktoré musí poznať každý gambler

Kasína boli vždy tými najfascinujúcejšími miestami pre hráčov, aj nehráčov. Pre všetkých negamblerov boli kasína a kasínové stoly vždy záhadou; záhadou, o ktorej chceli zistiť stále viac a viac. Preto sa kasína, a všetky aktivity s nimi spojené, považujú za vysoko návykové.

Pre gamblerov, kasíno je súčasťou ich každodenného života. Či to je pre nich prestávka od ich svetskej rutiny, pri ktorej si môžu zahrať svoje obľúbené hry, alebo dokonca šanca vyhrať obrovské ceny, kasíno a jeho prostredie pôsobí na každého hráča rovnakým spôsobom. Kasína sa celkovo vyvinuli na jedny z najpopulárnejších aktivít na svete a azda každý si ich rád užije.

V hĺbke kasín a ich zákutí, však driemu tie najočarujúcejšie, najneuveriteľnejšie, najtmavšie a najdramatickejšie príbehy, o ktorých by nemali vedieť všetci. Našťastie, zozbierali sme tie najtajnejšie príbehy a tajomstvá kasín pre hráčov, ktorý si o nich zaslúžia vedieť. Tu je top sedem tajomstiev z prostredia kasína, ktoré musí poznať každý hráč:

  1. Kasína zvykli meniť pravdepodobnosť na výhru v automatoch:

Ak ste v Las Vegas, tak niekedy sa môže stať, že kasína pozmenia pravdepodobnosť výhry na svojich automatoch. Aj keď vo väčšine prípadov sa neradi hrajú s pravdepodobnosťou, kvôli dizajnu a programovaniu hier, stále však majú tú možnosť k dispozícií.

Súčiastky, ktoré rozhodujú o úspešnosti hry sú preprogramované, aby viac, alebo menej hier bolo výherných. Vďaka tomu môžu kasína, s cieľom zvýšenia konkurencieschopnosti, môžu hráčom ponúknuť vyššie šance na výhru, ako tie v iných oblastiach. Las Vegas Strip je exemplárnym príkladom tejto manipulácie. 

  1. Netreba veriť všetkým hráčskym recenziám:
    Aj keď pravidelnému hráčovi je zrejme známe, že nie všetky recenzie na hry sú autentické, niektorý hráči aj tak naletia na falošné recenzie a okrádajú sa tak o šancu zahrať si tie skutočne najlepšie hry. Do určitej miery je dobré nechať si poradiť od hráčskych recenzií, no nemožno sa na ne spoliehať.

Najlepšie recenzie v takýchto prípadoch neobsahujú žiadne obrovské detaily, okrem dňa publikácie, ktorý môže byť veľmi nápomocný pri objavovaní nových hier. Takisto kvalitné recenzie obsahujú skôr fakty ako dlhé emocionálne rozoberanie. Príkladom dobrých recenzií je nórsky portál Norskcasino a UK  portál Slotzzz. Ak aj nie ste pravidelným hráčom, ktorý si musí zahrať svoju obľúbenú hru, tiež berte recenzie s rezervou, každú hru si musíte odskúšať na vlastnej koži.

  1. Neexistuje správny spôsob, akým hrať automaty:

Ďalšie tajomstvo, ktoré musíte o kasínach vedieť, je, že nie je jediný správny spôsob, akým hrať automaty. Možno vás pri tom napadne niekoľko myšlienok, no je faktom, že výsledok, ktorý sa objaví na automate nie je dopredu plánovaný, vždy ide o náhody, ktoré sa nedajú predpokladať, ani plánovať. Môže sa to však stať, ak ste súčasťou kriminálneho sprisahania.

Preto, miesto hľadania spôsobu maximalizácie vašich šancí na výhru, musíte venovať pozornosť spravovaniu svojich financií. Neznamená to však, že si svoju hru nemôžete užiť, ak chcete hrať agresívne. 

  1. Automaty II. Triedy nemožno považovať za skutočné automaty:

Ďalší dôležitý tajný príbeh o kasínach, ktorý musíte vedieť, je, že automaty II. Triedy, ktoré prevádzkuje niekoľko kasín, nemožno považovať za skutočné automaty, keďže nimi vôbec nie sú.

Po celom svete nájdete nejeden takýto automat. Mnohé z týchto hier môžu vyzerať, ako pravé automaty, no nie sú nimi, podľa bežných pravidiel. V takýchto prípadoch nie je výsledok vašej stávky rozhodnutý automatom, no podľa elektronickej hry bingo. Virtuálne automaty sú však simulované tak, aby vyzerali a dodali vám pocit skutočných automatov.

 

  1. Väčšina hier v USA si nevyžaduje žiadne zručnosti:

Ak si chcete zahrať automaty v Spojených štátoch, no obávate sa, že ste naivný, nemusíte sa báť. Je to preto, lebo väčšina automatov v USA si nevyžaduje žiadne hráčske zručnosti.

Je pravdepodobnejšie, že natrafíte na pravú zručnosť, schopnosť prestať, v bonusovej interaktívnej hre. Množstvo kasín v zámorí však ponúka hry, ktoré len simulujú interaktívnu hru. V takýchto prípadoch musíte stále pamätať, že to tlačidlo ‘Stop’ tam je. 

  1. Výsledky z minulosti nemajú žiaden dopad na výsledky v budúcnosti:

Aj keď to znie dosť klišé, no stále to je dobrá rada pre všetkých hráčov aj nehráčov. Výsledky, ktoré už máte za sebou, sa môžu diametrálne líšiť od tých, ktoré na váš čakajú.

Preto, ak automat vypláca množstvo nádherných výhier hráčovi, už dlhšiu dobu, neznamená to, že tie isté finančné čiastky, alebo dokonca jackpoty, čakajú aj na vás. Výsledky, ktoré dosiahnete sú skutočne náhodné.

  1. Ak nahrávate vaše hry na automatoch, môžete sa dostať do problémov.

Na toto tajomstvo si musíte dať veľký pozor. Množstvo kasín si všimlo trend, vďaka ktorému vám YouTube umožňuje sledovať a zdieľať videá výhier alebo nových hier.

Toto kľučkovanie, nahrávaním vašich snáh o jackpot na automatoch, a následne zdieľanie na sociálnych sieťach vám môže sťažiť život. V tomto smere sa už stal nejeden kriminálny čin a preto kasína varujú hráčov, aby svoje hry, najmä tie výherne nenakrúcali.
Tak, a tajomstvá sú odhalené.