Poďte zmeniť svoj život od základu – trebárs hneď

Úspech chce niekedy zmenu. Stereotyp nás vie vysať z energie. Trpíme syndrómom vyhorenia, alebo sa nudíme. Poďte všetko vo svojom živote zmeniť. Tým najdôležitejším bude sa presťahovať a nájsť si novú prácu. Noví priatelia, rodina, nové koníčky – to potom s touto radikálnou zmenou príde samo.

Presťahujte sa

Za živa v Bystrici, po smrti v nebi – toto príslovie, ktoré velebí Banskú Bystricu ako skvelé miesto pre život, sa traduje už odnepamäti. Vždy šlo o prosperujúce mesto, naviac uprostred krásnej čistej prírody. Nechceli by ste sa práve do Banskej Bystrice presťahovať?

Slovensko patrí v Európe medzi štáty s najväčším počtom vlastníkov nehnuteľností. Nechceme bývať v podnájme. Pokiaľ aj vás fascinuje mesto obklopené Malou Fatrou a Nízkymi Tatrami a chceli by ste sa sem presťahovať, pozrite sa na domy v Banskej Bystrici, ktoré sú aktuálne na predaj.

Chcete bývať vo vlastnom dome s pozemkom v historickom centre mesta? V Hornej ulici je na predaj dom s úžitkovou plochou 400 m2. Užijete si tu komfort modernej doby, ktorý sa snúbi s históriou Na podlahách sú drevené parkety, v izbách kachľové pece. Kúriť s nimi ale nemusíte. Dom má moderné plynové kúrenie. Výhodná poloha ho predurčuje nielen k luxusnému bývaniu, ale aj k podnikaniu.

Kúpiť si však máte možnosť aj modernú novostavbu v žiadanej štvrti mesta Belveder. Domy v lokalite sú postavené v modernom architektonickom štýle a majú aj veľmi pekný pozemok na vybudovanie záhradky. Úžitková plocha domu je 243 m2, terasa je veľká 69,8 m2, pozemok 614 m2.

Nájdite si novú prácu

Náš život obvykle od základu dokáže zmeniť nové zamestnanie. Pozrite sa na ponuky práce, napríklad práve v Banskej Bystrici, alebo v inom meste, ak ste sa vám ako miesto vášho nového života páči viac. Čo dnes hľadať? Rozhodne nie pichačky. Uprednostnite voľnú pracovnú dobu a možnosť home office. Zamerajte sa nielen na výšku platu, ale aj na rôzne benefity. Užitočné školenia, jazykové kurzy, športové a kultúrne benefity, auto aj pre súkromné použitie, sick day apod.

Kde dnes dostanete najlepší plat? Určite v IT sfére, a to aj na mieste radového programátora. Dobré platy sú samozrejme v managemente veľkých firiem podnikov so zahraničným kapitálom. Čím viac jazykov viete, tým lepšie sa vám dobre platená práca hľadá.

Keď vám v práci nedajú auto

Ak vám ako bonus v práci nedajú auto k súkromnému použitiu a do vlastného nechcete investovať príliš veľké peniaze, pozrite sa na ponuku „autá na predaj lacno“ na Inzercia.sk. Nájdete tu predovšetkým ponuku súkromníkov. Čo neprehliadnuť? Čo by ste povedali na Audi A3 Tdi sportback za 6800 €. Mimochodom viete, aké ojazdené autá sú na Slovensku najpredávanejšie? Záujem o ojazdené vozidlá je v tomto poradí: Škoda Octavia Combi, Škoda Octavia, Škoda Fabia, Volkswagen Passat Variant, Škoda Fabia Combi, Volkswagen Golf, Volkswagen Touran, Škoda Superb Combi, Ford Focus Combi a Volkswagen Golf Variant. Pridáte sa, alebo hľadáte niečo iné?