Špičkové biokrby

Biokrby sú vhodné nielen do domu, zimnej záhrady či bytu, ale aj do kancelárie. Mnohí podnikatelia si nimi spríjemňujú atmosféru kancelárie. Biokrby narozdiel od klasických krbov nepotrebujú komín, vďaka čomu si pôžitok z prírodného ohňa môže dopriať každý. Nová generácia krbov spaľuje bioalkohol (výsledkom horenia je teplý žltý plameň) bez škodlivých spalín, zápachu, dymu a popola (pri horení vzníká len CO2). Pre maximálny pôžitok a dokonalé pohodlie sú v ponuke elektronické horáky riadené na diaľku.

Vybrať si môžete zo širokej ponuky biokrbov. Záleží len na Vás, či si vyberiete závesný, voľnestojaci alebo zabudovaný biokrb. Ponúkané krby majú luxusný vzhľad. Predaj doplnkov a príslušenstva je samozrejmosťou.

Pokiaľ si chcete zakúpiť kvalitný bezkomínový krb odporúčame Vám ghenio.sk, spoločnosť, ktorá je priamym importérom a autorizovaným predajcom exkluzívnych značiek krbov. Spoločnosť kladie veľký dôraz na výskum a vývoj výrobkov, pričom všetky produkty sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy.