To najlepšie pre vašu záhradu

Na upravenú záhradu je rovnako pekný pohľad ako na…Záhrade, na ktorej je vidno starostlivú ruku jej majiteľa, sa prosto nič nevyrovná. Želaného efektu však dosiahneme len pomocou vhodného príslušenstva a náradia pre úpravu trávnikov, porastov a stromov. 

shutterstock_281544557

Kosačky

Elektrickú či benzínovú? Bežná dilema záhradkárov. Pre menšie, menej členité plochy s dobrým prístup ku zdroju elektrickej energie by mohla stačiť elektrická kosačka, pre stredne veľké a veľké plochy voľte benzínové kosačky. Tie s pojazdom vám navyše odľahčia pri kosení príkrejších svahov a štvortaktné motory si poradia aj s hustejšími porastami.

Krovinorezy a vyžínače

Kam záhradkár nemôže s kosačkou, tam vezme krovinorez alebo vyžínač. Zatiaľ čo krovinorezom pokosíte aj vysoko zarastené plochy, vyžínače sú určené na kosenie menších plôch v blízkosti stromov a rastlín. Rovnako dobre poslúžia aj na úprave živých plotov.

Kultivátory a rotavátory

Kultivovaný prejav vám kultivátor nezaručí, zato vám ale pomôže s prípravou pôdy na siatie. Kultivátory majú nastaviteľnú rukoväť a dajú sa doplniť o rôzne pluhy, vyorávače a ďalšie doplnky, s ktorými bude príprava pôdy hračkou

Štiepkovače a drviče

Zostala vám po ošetrení stromov drevná hmota? Spracujte ju pomocou záhradných štiepkovačov a drvičov konárov. V ponuke Ibo.sk nájdete praktické elektrické štiepkovače, s ktorými je manipulácia je rovnako ľahká ako ich ovládanie, aj profesionálne a mimoriadne výkonné benzínové drviče, ktoré zvládnu spracovať drevnú hmotu o priemere až 120mm!

Ručné náradie

Mechanizácia sa ani záhradnej technike nevyhla, no ručné náradie ju dokázalo prežiť takmer bez ujmy. V ponuke Ibo.sk preto nájdete aj hrable, lopaty, rýle a množstvo ďalšieho ručného náradia, ktoré patrí medzi klasiku našich záhrad a bez ktorého sa stále nezaobídeme.