Úspech firmy zaručia aj kvalitné promo stánky

Mnohí podnikatelia potrebujú k svojej propagácii vhodný stánok. Požičiavať si ho nie je praktické. Ideálne je byť vždy pripravení vyraziť na akúkoľvek zaujímavú propagačnú akciu s vlastným. K tomuto účelu sú najvhodnejšie kvalitné nožnicové stanyRôzne stánky so zložitou konštrukciou, na ktoré potrebujete takmer stavebné povolenie, kamión na dovoz a k tomu mnohočlenný montážny tím, nie sú k ničomu. Ideálny stánok je taký, ktorý dokáže zamestnanec či promotér postaviť sám. Jednoducho ho odnesie aj odvezie v osobnom automobile. Presne takými sú nožnicové stany od firmy MUTTON.

Veľmi ľahká konštrukcia klame svojim vzhľadom

Stany nie sú vôbec subtílne a niečo vydržia. Sú testované aj pri horších klimatických podmienkach a silnejšom vetre. Aj keby sa na nich predsa len niečo pokazilo, výhodou je, že vám firma MUTTON dodá aj potrebné náhradné diely. Stan jednoducho opravíte a opäť vám bude dobre slúžiť.

Nožnicové stany od výmyslu sveta

Možností ponúkajú nožnicové stany naozaj neúrekom. Najmenší má 2×2 metre, najväčší 6×8 metrov. Ale… Rozhodne to nie je všetko a aj stan o 18 m2 dokážete ešte zväčšiť. Jednotlivé stany sa totiž dajú navzájom spájať a váš stánok môže byť skutočne obrovský.

Stany sa ponúkajú v niekoľkých farbách, vrátane bielej. Textilné steny sa dajú potlačiť logom, sloganmi aj reklamami. Stany majú nepremokavú strechu. Dajú sa používať iba s ňou, alebo s nasadenými bočnými panelmi. Variabilita je teda skutočne obrovská.

Na veľtrh aj na firemnú party

Firmy si nožnicové stany veľmi obľúbili. Hodia sa nielen ako promo stánky a predajné stánky, ale tiež na rôzne firemné akcie pre zákazníkov aj pre samotných zamestnancov. Vďaka stanom počasie nepokazí žiadnu akciu. Stany pritienia urputné slniečko aj zákerný dážď. Nožnicové stany patria jednoznačne do každej firmy.