Vyskúšajte domáce bielenie zubov

Kto by netúžil po žiarivom úsmeve? Mnoho ľudí má však zo zubára strach, a tak sa rozhodnú pre bielenie zubov pomocou domácich návodov – citrónová šťava, ocot či sóda bikarbóna. Lenže týmito spôsobmi si síce zuby vybielite, ale zároveň poškodíte aj zubnú sklovinu. Takže v konečnom dôsledku budete mať viac škody ako osohu. Existuje však účinný spôsob, ako získať žiarivý úsmev bez toho, aby ste nemuseli chodiť za zubárom. Aký?

screen-bieleniezubov-eu

Bieliace pásiky

Bieliace pásiky Cougar sú momentálne jednotkou na trhu. Tento spôsob bielenia zubov je úplne bezbolestný a pohodlný, pretože nemusíte chodiť za zubárom, jednoducho si tieto pásiky aplikujete sami. Veľkou výhodou pásikov Cougar je, že neobsahujú žiadny peroxid, ktorý by vám mohol poškodiť sklovinu či ďasná. Navyše postupné bielenie zubov je účinnejšie ako jednorazové. Aká je aplikácia a ako dlho musíte používať bieliace pásiky, aby ste sa dočkali žiarivého úsmevu?

Ako aplikovať pásiky

Aplikáciu bieliacich pásikov zvládne úplne každý. Naozaj. Bieliaci pásik si prilepíte na vaše zuby a máte ho tam 30 – 60 minút. Dlhší pásik patrí na horné zuby a kratší na spodné. K zubom ich priložíte gélovou stranou, vďaka čomu sa vám na zuby dobre prichytia. Zatnite zuby, nech sa pásiky dostanú aj do medzizubných priestorov. Po uplynutí času dajte pásiky dole a zubnou kefkou si odstráňte zvyšok gélu. Ak chcete dosiahnuť najlepší výsledok, mali by ste ich používať aspoň 14 dní.

Ako chutia

Ak si máte dať denne do úst niečo na hodinu počas dvoch týždňov, určite vás bude zaujímať, ako to chutí. Bieliacie pásiky majú príjemnú mentolovú chuť. Pásiky vám dokonca nebránia ani v rozprávaní a ani nijako inak vás neobmedzujú. Teda samozrejme, že jesť by ste počas ich aplikácie nemali. Chcete sa dozvedieť o bielení zubov viac? Navštívte Bieleniezubov.eu.