V prenajatej kancelárii v Bratislave ste bližšie k úspechu

Len si predstavte to množstvo ľudí, čo sa denne prehrnie hlavným mestom… Každý jeden z nich môže zaklopať aj na vaše dvere. Podstatné je nájsť v Bratislave taký prenájom kancelárií, ktorý bude výhodný po každej stránke.

Reprezentatívny kancelársky priestor sa dá aj prenajať

Čo všetko očakávate od svojej budúcej kancelárie? Niekomu hneď napadne moderný interiér, kancelária presvetlená prirodzeným svetlom z veľkých okien, najlepšie s krásnym výhľadom na Bratislavu, jednoducho – priestor stimulujúci k lepším pracovným výkonom, ktorý nedemotivuje, ale naopak nabíja človeka energiou a nápadmi. Možno vám však je toto všetko ukradnuté a jediné, čo vás zaujíma, je, či budete mať kde každý deň zaparkovať a nebudete to mať ďaleko do banky alebo na poštu. Na kancelárie prenajímané v Bratislave sa dá pozerať z mnohých uhlov. Jedny lákajú lukratívnou polohou, iné výhodnou cenou, ďalšie sú ideálne pre moderné a dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti, ktoré si potrpia na svoj imidž, a tak aj na miesto, kde budú podnikať. To, ako budova vyzerá zvonka, či bola rekonštruovaná, aké veľké sú jej priestory a ako je vybavená, či je monitorovaná, určite pôsobí aj na samotných klientov alebo spolupracovníkov firmy. Pozitívne vnímané sú najmä kancelárie, ku ktorým prislúchajú napr. konferenčné miestnosti, kuchynka alebo vlastné hygienické zariadenia. Rovnako zaujímavo pôsobí, ak sa na prenájom v Bratislave ponúkajú také kancelárie, ktoré sú v blízkosti škôlok, škôl či stravovacích zariadení, kam možno zájsť denne na teplý obed.

S prenájmom kancelárií v Bratislave vám pomôžu aj odborníci

Nájsť dobrú kanceláriu v hlavnom meste môže byť ako hľadať ihlu v kope sena, preto je vždy lepšie ušetriť čas pre iné, dôležitejšie veci, a starosti prenechať na odborníkov. Vedeli ste, že spoločnosť JLL (Jones Lang LaSalle, s. r. o.) vám s hľadaním výhodného prenájmu kancelárií môže pomôcť? Už od roku 2006 sa venuje mnohým činnostiam týkajúcim sa oceňovania, predaja a prenájmu nehnuteľností, ale aj poradenstva, správy nehnuteľností či projektového manažmentu. Špecifikujte odborníkom svoje požiadavky na kanceláriu – na jej vlastnosti, cenu nájmu, lokalitu, a nechajte ich, aby všetko vyriešili miesto vás. Zoženú pre vás kanceláriu, pred ktorou bez problémov zaparkujete vy aj klienti, alebo ktorá je neďaleko MHD či diaľnice. Dokonca vám nájdu aj budovu, v ktorej si môžete prenajať hneď niekoľko kancelárií a budete tak mať všetko krásne poruke. Spoločnosť JLL pomôže nielen s dohadovaním optimálnych podmienok nájomnej zmluvy, ale vám na požiadanie vytvorí aj kanceláriu na mieru. Neriešte veci, v ktorých sa nevyznáte alebo váš zbytočne zaťažujú, ale tie, ktoré vás bavia a zarábajú vám. Odborníci z JLL sa už o vás postarajú.