Ako sa dostať z Bratislavy na Schwechat bez stresov?

Hoci bratislavské letisko každoročne prepravuje stále vyšší a vyšší počet cestujúcich, tomu vo Viedni ešte stále nedokáže konkurovať. Preto je najčastejší scenár vašej dovolenky, výletu alebo pracovnej cesty takýto – ak nebývate v Bratislave, tak sa do nášho hlavného mesta najprv musíte dostať a potom sa z Bratislavy dopraviť na Schwechat. Lenže ono sa to pekne skomplikuje, keď nejdete autom. Čo robiť v prípade, že nechcete zmeškať lietadlo a chcete si užiť pohodlie? Skúste taxi Schwechat.

shutterstock_152539595

Čo je taxi Schwechat

Nechcete ísť autobusom, o ktorom neviete, či bude plný, meškať alebo sa nechcete z vlakovej stanice ešte trepať na tú autobusovú? Užite si jazdu v Mercedese, lebo aj cesta na letisko môže byť pohodlná a luxusná. Čo môžete čakať od vodiča okrem absolútnej profesionality? To, že dokonalo pozná okolie viedenského letiska a tiež pozná jazyky. Zabudnite na maniere taxikárov, ktorí čakajú svoju obeť na vlakovej stanici. Slušnosť, férovosť a ústretovosť je to, čo vás čaká, keď nastúpite do taxi na letisko Schwechat.

Aké sú výhody tejto dopravy   

Chcete ešte počas cesty pracovať? Žiadny problém, v tomto taxíku  máte k dispozícii Wi-Fi. Chcete sa pred letom uvoľniť? Opäť žiadny problém, drink service priamo na palube Mercedesu vás rozptýli. Či už kvôli tomu, že neradi lietate alebo si chcete pripiť na skvelý začiatok ešte lepšieho výletu. Okrem toho nemusíte mať so sebou hotovosť, pretože zaplatíte kreditnou kartou. A koľko vás bude stáť taxi Bratislava – Schwechat? Cesta limuzínou vás vyjde na 40 €. Keď si zoberiete, že z centra Bratislavy do Ružinova zaplatíte 7 €, je to viac ako super cena. Je vás viac a nezmestíte sa do auta? Žiadny problém, je pre vás pripravený mikrobus za 69 €. Žiadne prestrelené ceny, už dopredu viete, koľko budete platiť.

Chcete prežiť cestu na letisko do Viedne v pokoji a bez stresu? Navštívte stránku TaxiSchwechat.com, a keď zistíte, že si môžete sami vybrať hudbu, ktorá bude počas cesty hrať, nebudete dlho váhať, akým spôsobom ísť do Viedne.