Automaty – hazardná zábava, ktorá stojí zato!

Považujete automaty za zbytočný hazard, vďaka ktorému prídete o všetky peniaze? Potom ste automaty a videohry pravdepodobne ešte nikdy nevyskúšali. Prečo by ste si mali automaty vyskúšať a čo sa na nich dá hrať?

V škole ste sa možno učili, že automaty sú hazardnými hrami, na ktorých sa stanete závislými ešte v tom momente, keď sa ich po prvýkrát dotknete… Asi si viete sami domyslieť, že takéto názory tak trochu preháňajú. Lepšie povedané, trochu viac. Mnoho ľudí totiž slovíčko hazardný, s ktorým sú automaty a videohry späté, považuje za symbol niečoho zlého, čo ich zruinuje a zničí im celý život. Pritom sa každý z nás stretáva s hazardom, každý jeden deň. Už len to, že prejdete cez prechod, je istý druh hazardu, riskujete predsa, že nejaké auto nestihne zabrzdiť a zrazí vás. Hazardné hry sú tak jednoducho hrami, pri ktorých niečo riskujete. V prípade videohier na automatoch sú to peniaze, ktoré však síce môžete stratiť, ale môžete aj vyhrať a poriadne si zarobiť. Vidina zisku slušných peňazí je tým, čo nás láka automaty vyskúšať. Hry, ktoré si na nich môžete zahrať, sú navyše mimoriadne zábavné a zaujímavé. Predstavme si niektoré z nich.

Jednoduché, ale zábavné

Videohry na automatoch sú navrhované tak, aby boli čo najjednoduchšie a pochopil im každý, na druhej strane ale musia prinášať určitý druh hazardu a vzrušenia. A to sa im darí viac než dobre. Ak ste začínajúci hráč, mali by ste začať s tými najprimitívnejšími videohrami, napríklad hrou Hot Fruits. Jedná sa o 5-valcovú videohru s piatimi výhernými líniami, pri ktorej sa výhra môže vyšplhať až do tisícnásobku maximálnej stávky. A to už je rozhodne zaujímavé číslo. Na automatoch si ale môžete zahrať aj pokročilejšie hry, napríklad poker, čo je už stará známa kartová hra v podobe videohry, kde sa hrá s balíčkom o počte 52 kariet. Ani milovníci rulety nie sú o nič ukrátení, rovnako ako ani fanúšikovia iných automatových hier, k dispozícií sú automaty s rôznymi vzrušujúcimi hrami, je len na vás, ktorá sa zapáči vám. Ak si chcete vyskúšať automaty so širokou ponukou rôznych hier, navštívte najbližšiu herňu DoubleStar. Herne DoubleStar patria medzi najprestížnejšie herne, kde si viete bezpečne a legálne zahrať všetky svoje obľúbené hazardné hry. Prečítajte si 7 tajomstiev o kasínach, vyrazte do nejakého a zábava sa môže začať!