Čo sa bude nosiť v roku 2016

Prišla jar a ani sa nenazdáte a už tu bude aj leto. Viete, aké jarné a letné trendy predstavili módni návrhári a svetové značky pre rok 2016? Aj keď najradšej nosíte voľné dámske teplákové súpravy, v ktorých sa cítite uvoľnene, mali by ste vedieť, ktoré módne trendy a štýly dostali tento rok zelenú a nemali by chýbať v šatníku ani jednej ženy, ktorá chce vyzerať neodolateľne. Aké farby, aké štýly a aké kúsky vás potešia?

Elegantná hnedá a žiarivá oranžová

Zatiaľ najväčší nábeh na to stať sa farbou roka, ako to minulý rok dokázala marsala, má hnedá. Hnedá na všetky spôsoby – od elegantnej a luxusnej čokoládovej cez horčicovú až po béžovú. Samozrejme, že to nie je jediná farba, ktorá bude trendy, napríklad oranžové dámske topy budú in, určite dobre urobíte, keď siahnete aj po koralovej, šedej, indigovej či vínovej farbe. Tak čo, ako ste zatiaľ spokojná s farbami pre rok 2016?

Aký štýl bude dominovať

screen-butikovo-skRoku 2016 bude dominovať minimalistický štýl. Hoci minimalizmus neprestal byť nikdy trendy, lebo je to zrejme jeden z najnadčasovejších štýlov, teraz bude diktovať tempo svetu módy. Dokonalé budú dlhšie jednoduché šaty v koralovej farbe. Ak by ste chceli predsa len niečim tento štýl oživiť, siahnite po asymetrických strihoch, ktorý urobia minimalizmus trochu extravagantnejším. Pre tie dámy, ktoré majú rady odvážnejšie štýly, tu je africký etnoštýl, ktorý je známy svojou farebnosťou a geometrickými tvarmi. Napríklad pestrofarebné pásikavé pončo. Okrem toho sa do späť do módy vracajú aj strapce. Strapce na kabelkách, na bundách, na sukniach, ale aj na čižmičkách.

Aké šperky?

Dajte si záležať na tom, aké šperky si vyberáte. Práve toto je ten posledný diel mozaiky, ktorý rozhodne o tom, či budete neodolateľná úplne najviac na svete alebo iba trochu. Vyberajte si skôr z výraznejších šperkov, dajte is však pozor na to, aby naraz mali na sebe vždy maximálne jeden výraznejší kúsok. Keby ste mali napríklad výrazné náušnice a náhrdelník, bili by sa medzi sebou. A to predsa nechcete, však?