Na kvalitných topánkach sa šetriť neoplatí

Mama Forresta Gumpa bola múdra žena, aj keď nevedela všetko na svete, vedela, že topánky o ľuďoch veľa prezradia. Kto sú, odkiaľ idú a kam smerujú. Zrejme topánky až takúto moc nemajú, no rozhodne dokážu o ľuďoch prezradiť to, kto sú. Stačí sa pozrieť človeku na nohy a vidíte, či si potrpí na luxus, potrebuje hlavne pohodlie alebo nie je ochotný dať za topánky viac ako 15 €. A to posledné je obrovská chyba, pretože kvalitné topánky nám dokážu spríjemniť deň, minimálne ho aspoň nerobia horším. Ak však máte topánky, ktoré vás tlačia a necítite sa v nich dobre, nedokážete sa na nič sústrediť.

shutterstock_248873137

Prečo sa oplatí priplatiť si za kvalitu

Poznáte to, niekomu sa zdá veľa zaplatiť 40 € za kožené topánky S. Oliver a radšej si kúpi o polovicu lacnejšie na tržnici a myslí si, ako vypiekol so systémom. Lenže zatiaľčo drahšie a kvalitnejšie topánky vydržia niekomu pokojne aj štyri roky, človek, ktorý sa tešil, ako ušetril, investoval už 60 € do troch nových párov, lebo sa mu odlepila podrážka, popraskala špička či na päte sa mu urobila diera. Treba si uvedomiť, že vyššia cena topánok prináša aj vyššiu kvalitu.

Prispôsobte topánky potrebám

To, že letné žabky Rider nie sú vhodné na turistiku, je každému jasné. Snažte sa však odlíšiť skutočný účel použitia topánok a čítajte si informácie na visačke. Pretože nie všetky topánky, ktoré vyzerajú, že sú ideálne do mesta, sú naozaj pripravené na nekonečné dranie podrážok o asfalt. A toto je jeden zo zásadných faktorov, ktorý dokáže ovplyvniť životnosť topánky. Tým ďalším je správne vyzúvanie sa. Koľkokrát ste prišli unavený domov a vyzuli ste si topánky len nohami bez toho, aby ste si ich rozviazali? Veľa. A práve toto je najčastejší dôvod, že sa vám začne odliepať podrážka od päty.

Kde nájdete kvalitu?

Chcete skutočnú kvalitu topánok za príjemné ceny? Navštívte internetový obchod s obuvou Shoexpress.sk, môžete si tu kúpiť topánky Ipanema, New Balance, Bugatti či Rieker. Doprajte svojim nohám kvalitu, ktorú si zaslúžia.