Pánske tričká – aké sú trendy na rok 2021?

Radi kráčate s módou a sledujete trendy na nasledujúce sezóny? Zaujíma vás, aké modely budú valcovať prehliadkové móla? Alebo len radi dobre vyzeráte a vzbudzujete dojem pestovaného, moderného muža, ktorý vie, čo sa nosí? Tak práve pre vás je určený tento článok, v ktorom sa bližšie pozrieme na to, aké pánske tričká budú hitom v roku 2021.

Tričká v pastelových odtieňoch

Túto jar a v lete budú pastelové farby absolútnym hitom. Obľúbiť si jemnú mätovú alebo béžovú či ťaviu nebude problém. Nájdite si tričko lichotivého strihu v svetlých odtieňoch a môžete okamžite vyraziť do ulíc. Navyše, pastelové farby k teplejším mesiacom automaticky patria.

Hitom bude aj móda inšpirovaná sedemdesiatymi rokmi, takže môžete jednou ranou zabiť dve muchy a zlúčiť tieto dva horúce trendy dokopy.

Psychedelická explózia farieb

Dokonalý kontrast k nenápadným, pastelovým farbám predstavuje žiarivá ružová v odtieni magenta, sýta červená, modrá, zelená, oranžová, fialová…  Najlepšie všetky dokopy! Ak ste extravagantnejší typ, tak máte o outfit na párty postarané a zaručene sa nestratíte v dave. Odvážni hýbu svetom a prostredníctvom outfitu to môžete jednoznačne dokázať okoliu.

Neónová renesancia

Keď už sme pri naozaj nápadných farebných paletách, ktoré nikto neprehliadne, treba určite spomenúť, že neónové tričká zažívajú obrovský návrat na módnu scénu. Uznávame, že neónová farba nie je zrovna najľahšie kombinovateľná, no ak si k žiarivému tričku oblečiete napríklad sivé tepláky alebo čiernu koženkovú bundu a nohavice, budete automaticky za hviezdu. Máte odvahu to skúsiť? Koža je takisto obrovským trendom na rok 2021, čiže opäť budete bodovať dvakrát!

Maskáčové pánske tričká

Maskáčový vzor už nejakú dobu ovláda prehliadkové móla a ani v roku 2021 sa nechystá do úzadia. Kamuflážové tričká vo vojenskej zelenej, alebo aj modrej, sivej a ďalších kombináciách sú zárukou štýlu a mužnosti. Môžete dokonca siahnuť aj po maskáčových pánskych tričkách s potlačou. Vyberte si grafický motív podľa svojho gusta a k rifliam máte perfektný kúsok nositeľný na akúkoľvek voľnočasovú aktivitu, posedenie s priateľmi či grilovačku.

Potlač po celej ploche trička

Spomínal tu niekto tričká s potlačou? Aj v tomto roku budú opätovne kraľovať módnej scéne. Čím väčšia a nápadnejšia potlač, tým lepšie. Tričká s rôznymi grafickými motívmi zladíte do rôznych štýlov podľa nálady. Vyberte si z rozmanitých nápisov, motívov lebiek, osobností, odkazov na mestá… Čokoľvek, s čím sa viete stotožniť, je správna možnosť. Popustite uzdu fantázii a ukážte, čo je vo vás a čo sa vám páči!

Inšpirovali sme vás? Radi by ste si obohatili šatník o najmodernejšie modely pánskych tričiek už teraz? Navštívte internetový obchod Bolf a vyberte si z bohatej ponuky kvalitných tričiek rôznych strihov, farieb a dizajnov, aby si každý prišiel na svoje. Práve prebiehajú fantastické akcie, nezmeškajte ich a doprajte si pohodlné a moderné tričká. Zásobte sa, aby ste privítali teplé dni dokonale pripravení!